Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Na komputerze świeci się OLDRUCK i motor abstellen olstand prufen


meryland

Rekomendowane odpowiedzi

Na komputerze świeci się OLDRUCK i motor abstellen olstand prufen czy jak wymienię czujnik ciśnienia oleju bedzie ok?Stan na bagnecie w normie,wycieków nie widać przynajmniej z góry,silnik pracuje równo na VAGu zero błędów

HELP[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 15:35_________________________________________________Dodatkowo nie chodzi obrotomierz i nie podświetla się deska na zegarach wraz z migaczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ostrzezenie brak cisnienia oleju, sprawdzic jego stan.

sprawdz stan oleju, jezeli bedzie w porzadku nie uruchamiaj silnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

witam no i ja też teraz mam ten problem ,stan oleju OK ,prawie max. wcześniej nic nie wskazywało żeby coś sie działo,praca silnika ,turbiny git ,a teraz nie wiem czy

kluczyk przekręcić jeśli sobie z tym poradziłeś prosze o infooo :notworthy: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

witam no i ja też teraz mam ten problem ,stan oleju OK ,prawie max. wcześniej nic nie wskazywało żeby coś sie działo,praca silnika ,turbiny git ,a teraz nie wiem czy

kluczyk przekręcić jeśli sobie z tym poradziłeś prosze o infooo :notworthy: pozdrawiam

Nie wiem jak jest zrealizowany napęd pompy oleju w silniku BRE, ale na Twoim miejscu nie próbowałbym odpalać silnika przed upewnieniem się, że nie nastąpiła awaria napędu pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...