Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Problem z połączeniem vag z autem z winy navi


agoonzo

Rekomendowane odpowiedzi

pisałem już o tym w wątku o rns-e ,ale nikt nie odpowiedział...

Założyłem u siebie RNS low line (bns 5.0 wygląda prawie jak rns-e,nie ma kolorowego wyświetlacza) ,wcześniej miałem chorus'a 1din .Problem w tym,że nie mogę się teraz połączyć z autem przez VAG ,dopiero jak odepnę kostkę od radia to łączy się bez problemu.Spotkał się ktoś z takim czymś ?jak rozwiązać ten problem?dodam,że nie mogę zakodować auta pod navi bo mam zwykły kabel vag i nie łączy się z navi,ale nazwy stacji i tytuły mp3 wyświetlaja mi się na Fis'ie,podświetlenie i sterowanie stacyjką też działa.

Przez pewien czas miałem concerta 2din i nie było żadnych problemów,jedynie nie dało się połączyć Vag'iem z kanałem 56 czyli z radiem,ale to chyba vina tego,że mam zwykły vag bez can...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat w łapę i sprawdzić kable, bo masz któreś nie przełożone i dlatego robi zwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat w łapę i sprawdzić kable, bo masz któreś nie przełożone i dlatego robi zwarcie.

ale które kable,skoro podpinam concerta i jest ok,nie zakłóca połączenia z autem,a na navi nie da rady się połączyć.nie jestem elektronikiem i nie za bardzo wiem,co mam sprawdzić,ewentualnie liczę na jakieś wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłócasz tym radiem linię K więc odetnij ją od kostki będzie ok. Najlepiej jak byś ją przełozył w odpowiednie miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłócasz tym radiem linię K więc odetnij ją od kostki będzie ok. Najlepiej jak byś ją przełozył w odpowiednie miejsce

ok. ,pójde tym tropem :) tylko dziwne,że concert 2din ma taką samą kostkę jak bns (iso2) i rns-e,a nie słyszałem,żeby ktoś miał taki problem przy rns-e :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...