Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Brak podgrzewanych lusterek :/


tomeeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Troche to przykre ale wychodzi na to ze nie mam podgrzewanych lusterek. Chyba ze cos sie popsulo bo wyczytalem ze sa zalaczone ciagle i czasem cos w nich pada cos na wzor termostatu. Na dworze bylo 7.5stopnia (moze ma to cos do tego)wlaczylem podgrzewanie tylniej szyby w celu odparowania no i lusterka zaparowane jak byly tak zostaly. Znalazlem opis z B5 jak i co ladnie zrobic pytanie czy tak samo instalacja jest w B7 i moge skorzystac ze wzorca? Nie znalalzem jak bezpiecznie wyjac wklad dlatego poki co nic nie rozbieralem, bo mysle ze to by wiele rozwiazalo w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten temacik Ci kolego w czymś pomoże. :good:http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t48767.0.html;highlight=podgrzewanie+lusterek

Znalazłem to na szybko. Poszukaj bo gdzieś widziałem jeszcze cos na ten temat.[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 20:06_________________________________________________Jeszcze tutaj jakiś temacik: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44433.0.html;highlight=podgrzewanie+lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Wlasnie wrocilem z garazu, wyjalem wklady obu lusterek i mam zwykle lecz sa dwa kabelki do opcji podgrzewania ktore po zalaczeniu tylniej szyby nie daja pradu, na poczatek zakupie wklady a potem znajac zycie zajme sie pociagnieciem przewodow i rozgrzebywaniem wszystkiego co stanie na drodze o czym postaram sie poinformowac rowniez na zdjeciach

Mam jeszcze pytanie bo na alledrogo sa wklady no i jesli zastosuje 105x80 bo wiekszy nijak sie nie zmiesci mowie tu o 140x85 poprzez sciete lusterka, to czy jak dam na srodku to rozejdzie mi sie po lusterku ladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam mniejsze maty i jak się rozgrzeją to nawet woda znika :good: :good: :good:

to moje rezanko

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podgrzewane_lusterka_wersja_bez_instalacji-t102572.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie na nim sie bede wzorowal, patrzylem to przy tym mniejszym lusterku prawie cala ja wypelnia. Moje lusterko ma wymiar 17cm dlugosc x 11.5cm wysokosci krawedz od strony szyby x 6.5cm wysokosci do zewnetrzej krawedzi lusterka i o to chodzi ze mniejsza mate ustawilbym na srodku ale brakowaloby po 3-4cm z kazdej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie na nim sie bede wzorowal, patrzylem to przy tym mniejszym lusterku prawie cala ja wypelnia. Moje lusterko ma wymiar 17cm dlugosc x 11.5cm wysokosci krawedz od strony szyby x 6.5cm wysokosci do zewnetrzej krawedzi lusterka i o to chodzi ze mniejsza mate ustawilbym na srodku ale brakowaloby po 3-4cm z kazdej strony

Rozumiem że lustro mniejsze załatwia mata GB 8???

Teraz lustro większe załatwia mata GB 10?? i tu masz po 3 cm??? tym bym się nie przejmował mata na prawdę mocno grzeje(po 5min lusterka cieplutkie że aż miło rękę przyłożyć) i jeśli chodzi o zaparowane lustra parę zgania z całych luster, z wodą gorzej ale i tak chyba lepiej niż oryginał, z drugiej strony jeśli boisz się nie dogrzanych luster pozostają oryginalne wkłady. :naughty: ja od siebie polecam maty cena symboliczna a na pewno zadowolony będziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GB8 musialbym wsadzic bo GB 10 jest ze tak powiem "prostkoatna" a lusterko jest sciete od gory i nijak sie zmiesci takze 8 tylko wchodzi w gre i tak pewnie bede musial zrobic

jeśli nie da sie jakoś podgiąć maty to pozostaje Ci gb8 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...