Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mandacik


rados_90

Rekomendowane odpowiedzi

witam forumowicze

przeglądałem fora ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. otóz niedawno odwiedził mnie komornik za niezapłacony mandacik.

500zł + koszta. dałem mu 120zł. I teraz takie pytanie. czy musze do niego teraz wpłacać reszte pieniędzy razem z kosztami czy moge wpłacić to na konto? i jesli wpłace na konto to czy nie bede miał poźniej jakichs nieprzyjemności?

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z tego co czytałem na tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/mandat_a_komornik-t102551.0.html

to komornik brał dość mało kosztów. u mnie zaśpiewał ponad 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej znajdzcie sobie jakis ukraincow albo ruskow albo kogos z poza Polski kto nie jest u nas zameldowany a jest zameldowany za granica

i jak wam przysla fotke to pojdzcie z dowodem tamtego typa i powiedzcie ze on prowadzil auto w momencie pstrykniecia fotki.

i po sprawie bo mandaty z Polski nie sa wysylane za granice ....

;)

tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej znajdzcie sobie jakis ukraincow albo ruskow albo kogos z poza Polski kto nie jest u nas zameldowany a jest zameldowany za granica

i jak wam przysla fotke to pojdzcie z dowodem tamtego typa i powiedzcie ze on prowadzil auto w momencie pstrykniecia fotki.

i po sprawie bo mandaty z Polski nie sa wysylane za granice ....

;)

tyle.

a nie jest przypadkiem tak, że tamta osoba musi przed organami prawnymi przyznac się i rozpoznać swoją osobe na zdjęciu, że to ona dokonała wykroczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...