Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy Xenon Valeo


cwiet

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam u siebie takowe lampy - ale od jakiegos czasu zauwazylem ze zbyt nisko swieca , po ogledzinach doszedlem do wniosku ze lewa lampa ma zgibana autoregulacje (pourywana jest regulacja pokretlami) (prawe autopoziomowanie dziala) i teraz moje pytanie

czy lampy Valeo dla rocznika po 1999 wystepuja w dwoch rodzajach (xenon i nie xenon) czy da sie przelozyc bebechy z jednej lampy do drugiej.

(cena lampy Valeo to ok700pln)

w zwiazku z tym moje drugie pytanie

pomijajac wzgledy Forumowego poczucia estetyki czy do lamp sprzedawanych na allegro z daylightem/postojowkami ledowymi da sie przelozyc przetwornice xenon z lamp Valeo?

czy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1999r były dwa rodzaje lamp. Pod H7 i xenon D2S. Ty potrzebujesz tych drugich. Bebechy są inne. Musisz szukać na allegro lamp po lifcie od xenona, nie trudno takie znaleźć.

Jeżeli znajdziesz lampę z mocowaniem na D2S (i odpowiednią soczewką), to możesz zakładać, ale takich jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena takiej lampy to koszt ok. 300zł

Ale skoro chciałbyś wymienić tylko jedną, to lepiej kupić używkę, żeby to jakoś wyglądało.. Więc będzie jeszcze taniej.. Bebechy da się przełożyć, ale po co przekładać jak można kupić.

http://www.allegro.pl/item818495993_lampa_lewa_reflektor_lewy_audi_a4_99_00_valeo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bebechy da się przełożyć

Przecież jest inna przesłona, inne mocowanie żarnika itd.[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 10:58_________________________________________________

Czyli DayLighty z xenonem to raczej temat o ktorym mozna zapomniec

Możesz poszukać, nigdy nie sprawdzałem pod takim kątem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena takiej lampy to koszt ok. 300zł

Ale skoro chciałbyś wymienić tylko jedną, to lepiej kupić używkę, żeby to jakoś wyglądało.. Więc będzie jeszcze taniej.. Bebechy da się przełożyć, ale po co przekładać jak można kupić.

http://www.allegro.pl/item818495993_lampa_lewa_reflektor_lewy_audi_a4_99_00_valeo.html

pisalem do tego Pana - odpisal ze to wersja nie xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bebechy da się przełożyć

Przecież jest inna przesłona, inne mocowanie żarnika itd.

Racja :embarrassed::good:

Źle zrozumiałem jego opis.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktorys z szanownych forumowiczow podesle linka gdzie Daylighty sa zamontowane w aucie?

(znaczy mowie o A4 B5)

znalezienie fotekw przepastnym forum graniczy z cudem , nie mowiac ze grozi mi pociecie na plastry przez Malzowinke z powodu zbyt dlugiego przebywania w miejscu niekoniecznie pozadanym w danym momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac wzgledy Forumowego poczucia estetyki czy do lamp sprzedawanych na allegro z daylightem/postojowkami ledowymi da sie przelozyc przetwornice xenon z lamp Valeo?

czy

Zapewne dało by sie jak by te dajlajny były pod D2S, ale chyba nie są wiec nie przełozysz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...