Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Zpaliła się kontrolka Airbag


falek56

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zapaliła się mi kontolka airbag na komputerze pokazało błąd poduszka boczna kierowcy-gdzie mam szukać przyczyny co to może być?

wtyczki pod siedzeniem :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapnij VAG i będzie jasne!

Miałem problem z wtyczkami pod siedzeniem. wypiłem przełożyłem wtyczkę tak aby o nic nie haczyła, psiknąłem kontakt-sprey i jak narazie przez pól roku jest ok!! wcześniej co chwile wywalało mi błąd pouszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka jezeli sie pali to sama nie zgasnie - trzeba ja zgasic kasując błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki sam problem. jest pęknięta obudowa przewodu (żółty) myślę że najrozsądniej było by ten przewód zmienić.

więc, czy mogę go od tak po prostu wypiąć i założyć nowy? czy oby coś nie wybuchnie?

a propos? czy ktoś wie ile to taki przewód może kosztować a ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki sam problem. jest pęknięta obudowa przewodu (żółty) myślę że najrozsądniej było by ten przewód zmienić.

więc, czy mogę go od tak po prostu wypiąć i założyć nowy? czy oby coś nie wybuchnie?

a propos? czy ktoś wie ile to taki przewód może kosztować a ASO.

przewód pewnie grosze będzie kosztował, obowiązkowo musisz odłączyć akumulator na czas wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś też miałam taki problem.Okazało się , że to tylko była pierda. Rozłączyła się wtyczka pod siedzeniem trzeba było ją wcisnąć i skasować błąd. I tyle. Za skasowanie błędu zapłaciłam tylko 20 zł.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś zdjęcia gdzie znajduję się ta wtyczka od airbaga bocznego kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsun fotel do tylu :) zobaczysz czarna zaslepke w podlodze odciagnij ja . Zobaczysz zolta wtyke i ona jest od AIR BAGA :wink4:

wtyka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypiąłem, zapuściłem kontaktem, podłączyłem i dalej to samo, pojawia się błąd i nie można go skasować.

01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199)

001 - Upper Limit Exceeded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny błąd. Zaświeciła mi kontrolka airbag podpiąłem vaga u mechanika i pokazuje że walnięty jest czujnik, sensor poduszki bocznej pasażera. Spotkał się ktoś z podobnym błędem?? Gdzie się znajdują czujniki poduszek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czujnik bocznej poduszki znajduje się chyba pod wykładziną , pod przednim fotelem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podlacze sie do tematu, mam oto taki problem, zapalila mi sie kontrolka Airbag. Po podpieciu kompa, pokazalo mi blad, " uszkodzenie czujnika poduszki pow. przod od strony pasazera" Mam takie pytanie, gdzie jest ten czujnik zlokalizowany? Mial moze ktos taki problem? Moze to nie wina czujnika, tylko kabelek, badz jakas wtyczka gdzies sie uszkodzila.... ( Nie chce odrazu kupowac czujnika...) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki poduszek są w tych samych miejscach po obu stronach,czyli z przodu obok chłodnicy,w słupku miedzy dzwiami pod zwijadlem pasa i z tyłu pod boczkiem tylnego oparcia,a pod siedzeniem kierowcy i pasazera sa wtyczki od poduszek bocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki poduszek są w tych samych miejscach po obu stronach,czyli z przodu obok chłodnicy,w słupku miedzy dzwiami pod zwijadlem pasa i z tyłu pod boczkiem tylnego oparcia,a pod siedzeniem kierowcy i pasazera sa wtyczki od poduszek bocznych.

Czyli rozumiem, ze musze tylko sie dobierac do tych wtyczek z przodu? Jezeli komp pokazal blad poduszeki z przodu od strony pasazera. Wtedy rowniez, nie musze sie dobierac do tych kostek pod siedzeniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...