Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Co sądzicie o felgach EVO RACING? czy sie zmieszczą ?


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś słyszał o felgach firmy EVO RACING ?

http://www.allegro.pl/item821291886_18_evo_5x112_ciemny_chrom_poler_rant.html

Może ktoś ma takie u siebie?

Czy myślicie ze będą dobrze się komponowały z B7 AVANT ?

przód 8 x 18" ET 35 z tego co wiem będzie pasował, oponka 225/40/18

tył 9 x 18" ET 40 wejdzie mi to i nie będzie nigdzie obcierać/szorować i jaką gumę na ta to założyć?

Zawias S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie, tylko środki czarne.

Sezon letni przelatany i ... brak zastrzeżeń. Nadal są proste, nie biją, a dziur kilka zaliczyłem, więc mogę polecić.

Ranty też całkiem twarde (niestety trafiłem też na róg krawężnika :wallbash:)

W B7 możesz sobie założyć oponę 235/40/18 - troszkę wyższa, ale podobno bardziej prowadza w koleinach niż 225/40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuja za chociaz jedna wypowiedz :)

ale masz na tyle tą 9 calową??? bo są zestawy z felgą 8 calowa i troszke mniejszym rantem http://www.allegro.pl/item820170879_18_evo_5x112_ciemny_chrom_poler_rant.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeć nie słyszałem no ale mi sie podobają. :good: Co do opony to ja szykuje się na 225/40R18 na felgę 8 calową... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA - ich habe 8 cal :decayed:

Co do kolorku, to ten jest za***isty - widziałem coś takiego na Espace i poprostu miazga.

Trochę żałuję, że nie wziąłem ciemnego chromu, ale ... ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie fele już ma jeden z forumowiczów na B7 i jeżdżą bez zastrzeżeń. 18" - przód 8, tył 9":

A tak właśnie wyglądają przy twojej budzie:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_juz_nie_taka_nowa_a4_w_koncu_czas_pokazac-t56330.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego za info.... na zdjeciach na aukcji lepiej sie prezentują niz u kolegi w tym "czerwonym" avancie b7....

Brak gleby. A to naprawdę dużo daje do efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno masz racja... w tej b7 jest na pewno zawias 1BA,,, ja właśnie czekam za kompletny nowy zawias od S-line (1BE) wiec pewnie troszke lepiej sie prezentowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do felgi z rantem niestety wymagana spora gleba. -20mm będzie chyba dalej kulawo wyglądać, mi coś podchodzi pod -35 i było by malina :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec chyba z nich zrezygnuje skoro tak uwazasz... nie chce niższej zawiechy... u mnie na podlasiu drogi sa w fatalnym stanie... -20mm mi w zupełności wystarczy.... wiec bede szukal innego ciekawego wzoru... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem juz z kolega ktory ma te koła... on mial opone 235/40 na tyle i nic mu podobno nie szorowalo (sprezyna H&R podobno -35mm)

ale na tej feldze taki rozmiar jest naciagniety;/ wiec przydaloby sie założyć 245/35 tak mi sie wydaje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma EVO robi felgi wykorzystując znane wzory innych firm m.in. BBS. Te co pokazałeś to wzór DOTZ Mugello. Jeżeli boisz się tych 9" z tyłu to poszukaj Mugello, ten sam wzór a węższa felga. Co do gleby to nawet -35mm jest przymaławo. Przy takim rancie mega gleba i dopiero wtedy wygląda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega na forum ma takie w B6, wiec zmieszcza sie napewno, ale czy pasuja? to juz kwestia gustu
możesz zdradzić który :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega na forum ma takie w B6, wiec zmieszcza sie napewno, ale czy pasuja? to juz kwestia gustu
możesz zdradzić który :wink4:

Tas2Die4 - czarny sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...