Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Nie działają uchwyty na kubki


marionozzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam taki mały problem mianowicie w moim ślicznym audi nie działają uchwyty na kupki to znaczy z jednej trony opadają jak by nie było jakiejś śrubki wpada do tunelu a drugi się przycina chce je wymontować tylko jak nie mam żadnego pomysłu na to aby je z tego tunelu wyciągnąć wiecie jak to zrobić pacjent to audi a4 b5 z 1998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odkręcić śrubę pod popielniczką oraz dwie z boku bliżej lewarka zmiany biegów są za zaślepkami wyjąć tunel założyć uchwyt dobrze bo wyskoczył z zaczepu i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak trzeba wyciągnąć tunel cały i wyjdzie razem z popielniczką bo też mam z nią mały problem dzięki wielkie za odpowiedz myślałem że bez wyciągania tunelu da się to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wyciągnięcia tunelu nic nie zrobisz. A co za problem masz z popielniczką powinna wyjść do góry i tyle bez wyjęcia jej nie odkręcisz nakrętki która trzyma tunel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie tak wolałem zapytać myślałem że może sie one jakoś wyciągają z tunelu teraz już wszysko wiem na ten temat wiec jutro zabieram się do roboty dzięki za podpowiedzi co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to maja na myśli to mocowanie na kubki ---> hpim1954male.jpg. ??

Jeśli tak to ja mam pytanie. Czy ktoś orientuje się czy jak wyciągne to mocowanie czy zmieści mi się tam CB radio ? tzn czy jest tak jakieś 25/30cm w głąb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to maja na myśli to mocowanie na kubki ---> hpim1954male.jpg. ??

Jeśli tak to ja mam pytanie. Czy ktoś orientuje się czy jak wyciągne to mocowanie czy zmieści mi się tam CB radio ? tzn czy jest tak jakieś 25/30cm w głąb??

Nie zmieści się :thumbdown: głębokośc około 8 cm jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz tunel środkowy i od spodu są 2 śrubki na krzyżaka i się wyciąga ten uchwyt na kubki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...