Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wymiana radia, 2 pytania


author0928

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Posiadam obecnie radio gama i chciałbym go zmienić na concert ponieważ chcę mieć na CD... W związku z tym mam 2 pytanka... Pierwsze odnośnie podłączenia, czy układ kostek pasuje czy trzeba robią jakieś modyfikacje, a drugie to jeśli ktoś ma takie radyjko to niech napisze czy dobrze się komponuje z kokpitem w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert CD jeśli jest z Audi A6 to komponuje się idealnie z kokpitem (ma zaokrąglone rogi), układ kostek chyba też jest OK ale musisz wiedzieć, że jeśli chcesz montować radio Concert CD to licz się z tym, że po podłączeniu będziesz miał problem z podświetleniem radia oraz wyłączaniem się co godzinę oraz nie będzie działała funkcja wyłączania i włączania radia po przekręceniu kluczyka. Jeśli zależy Ci na ładnym wyglądzie radia i do tego chcesz mieć CD to dobrym rozwiązaniem jest zestaw Concert I + zmieniarka na CD wtedy podłączasz radio i zmieniarkę do istniejącej instalacji bez przerabiania czegokolwiek (plug & play).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie było wcześniej zmieniarki to na pewno będziesz musiał pociągnąć ale to jest najmniejszy problem, ja u siebie kabelek pociągnąłem w lewym progu do bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeje kotleta ale mam takie pytanie .Jak rozróżnić czy Concert kaseciak jest z tym wadliwym procesorem ? czym się różnią Panasonic a Grundig ?

Kupiłem Concerta kaseciaka wraz z zmieniarka CD kablem i kieszenią zmieniarki na allegro i tak się zastanawiam czy posłuży sterowanie głośnością czy nie . Mam też ogromna nadzieje że będzie wszystko działało jak należy , mam na myśli system BOSE oraz wyświetlanie komunikatów z radia na pełnym FIS-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...