Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Launch Control w tiptronicu 3.0 tdi


elmek

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się pod temat, czy można np. wgrać launch control do 1.8T Quattro poprzez zmianę programu skrzyni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O launch control nic nie wiem... ale w moim TIptronicu udało mi sie uaktywnic SPORT MODE... Tzn. jadąc na tiptronicu auto nie zmienia samo biegów... gdy mamy wybrany 1 bieg auto jedzie na nim do odciecia i moge je trzymac nawet na 7 tys rpm jak długo chce... skrzynia nie zmieni biegu - PRZYDATNE SZCZEGÓLNIE TERAZ ZIMĄ :) jak trzeba jakeigos drifta zrobić albo kogoś wyciągnac to zablokowanie konkretnego biegu jest naprawde ZAJE... :evil: kilkakrotnie gdy wyciągałem kogoś z zaspy śniegu auto wbijało mi 2 bieg i muliło sie przez to... a tak wybieram 1 bieg i OGIEN.... :evil:

Nie mylcie tryby automatycznego "S" bo taki chyba posiada każdy TIP

TIP sport mode to tryb pracy w położeniu TIPTRONIC z tego co wiem w każdym b6 tiptronic da sie go uaktywnic. Z naszego tipa robimy w ten sposób niemal manualną skrzynie brakuje tylko pedału sprzegła , jak by sie ktoś bał o uszkodzenie skrzyni to nie ma czego... ta strategia zmiany biegów pochodzi m.in od BENTLEYA ja jeżdzę już tak od 50 tys i żadnych negatywnych skutków!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...