Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Podłączenie nie orryginalnego radia pod wzmacniacz - pytanie


author0928

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Widzę że wiele podobnych wątków, ale ani jeden mi nie pasuje żeby się podpiąć....

Chcę podłączyć radyjko JVC KD-G502 pod wzmacniacz... Dotychczas miałem radio gamma i przednie głośniki podpięte pod zwykłe ISO, a tył i SUB poprzez MINI ISO i na wzmacniacz... Wypatrzyłem na allegro przejściówkę z MINI ISO na 2x CHINCH i mam 2 pytanka...

Pierwsze z nich tyczy się sygnału na subwofer... Znajduje się on w którymś pinie kostki MINI ISO czy jest w jakiś sposób dekodowany z sygnału tylnych głośników i podawany dop ze wzmacniacza?? Bo jeśli to pierwsze to nie wiem jak podłączyć ponieważ w radiu mam 4 chinche przód, tył prawy i lewy... Jeśli podepne do radia 2 chinche FR i LR to wtedy tył zagra a sub już nie i nie wiem jak to rozgryźć??

Drugie pytanko tyczy się sterowania wzmacniaczem, które wychodzi z w/w przejściówki... Do czego to mam podpiąć ??

Z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepniesz chinche na wyjście do tyłu i powinno wszystko zagrać a zasilanie wzmacniacza podepniesz w radiu pod sterowanie anteny elektrycznej i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko da się podłaczyć bez żadnych przejściówek, dziś podłaczyłem radio JVC z wyjściem na wzmaka przez chinche. jak ktoś che wiedzieć jak to zrobić to niech się odezwie, postaram się orzygotować jakiś poradnik.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:33_________________________________________________Dziś sprawdzałem jak gra moje nowe połaczenie radia JVC i orginalnego wzmacniacza. Coś to nie bardzo :kwasny: czemu tył tak słabo gra? czego może być wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rob tego to nie ma sensu:) mam taki sam zestaw grajacy jak ty seryjne głosniki pod aktywnym wzmacniaczem i powiem Ci ze bez ori radia to nie chula. tak pieknie jak na radiu audi proponuje cos fajnego w przednie drzwi oddzielny wzmacniasz i skrzynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...