Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problemy z doładowaniem...


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Witka chłopy. Mam pewien problem, otóż w moim jeden osiem te które hula już od jakiegoś czasu turbina pompowała sobie 1.5bara w piku. Kilka dni temu coś się naprawiło i obecnie mam do 1.8bara chwilowego oczywiście. Nie wiem w czym tkwi sęk, bo mimo wszystko boję się o mój motór :)

Panowie do rzeczy, N75 podmienione, gruszka sprawdzona - uchyla sie, wsio jest okej. Nie wiem co dalej? Macie jakieś pomysły co sprawdzać i co dalej kombinować?

Zdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz źle ustawioną sztangę WG.

W peaku 1,5 czy 1,8 bara to jest jakiś kosmos...

Masz seryjny program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztanga była i raczej jest ok, bo wcześniej jakby nie patrzeć latało dobrze. Program nie jest seryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz uszkodzoną gruszkę WG...zacina się i daje gigantyczne overboosty. Nic innego nie wywołuje takich objawów jak opisujesz...

Jaki masz zegar doładowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG najtańsza seria.

Sprawdzałem gruchę kompresorem i niby jest wsio okej, ale to tylko na moje niefachowe oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG najtańsza seria.

Sprawdzałem gruchę kompresorem i niby jest wsio okej, ale to tylko na moje niefachowe oko.

Nic nie zobaczysz w ten sposób...to że ona będzie się ruszała to nic...chodzi o to, że ona się zacina, zbyt długo utrzymuje WG zamknięty i dlatego powstają takie overboosty...

nie wpada ci auto w tryb awaryjny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych, bynajmniej narazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto Ci robil program? [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 21:26_________________________________________________

nie wpada ci auto w tryb awaryjny

zalezy jak program zrobiony :wink4: jak ja bym robil dla siebie-dalbym nawet na 2 bary,a jesli K03 dmuchnie se tego bara-to nawet potem ,jak wrzucilbym wieksza dmuchawe-nie trzeba jechac na korekte-ale nikt tak nie robi-mam na mysli zadna firma tak nie robi-tak mozna sobie samemu zrobic,jesli ma sie jakies pojecie... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdziłes aktuator i skąd wiesz czy otwiera WG ?

zobacz czy z N75 idzie cisnienie do aktuatora, trzeba sprawdzac wszystko po kolei

silnik Ci wytrzyma ale 0.15 czy 0.18 MPa dla K03 to zabójstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wskazówki. Muszę sam wsio powoli posprawdzać.

Aha i nie mam K03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K16

każde overboosty są niekorzystne dla turbin i korb

im większe turbo tym mocniej dla korb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponowie pytanie dotyczace miejsca robienbia programu-no chyba,ze juz takie kupiles,ale i tak chyba bys wiedzial,gdzie roboiny program byl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kiedyś niezle sie z takim szajsem namęczyłem

jak Cie stac to wywal to g... i wrzuc K04-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Poziek za info będę kombinował.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O co Ci człowiek chodzi?

[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:52_________________________________________________Szczerze? Gówno nie gówno, dla mnie jest okej, może dla Ciebie nie cóż trudno. Latało miło tylko teraz zaczęły się cyrki z tym doładowaniem. Cóż dojdę sam powoli co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ????? o nic

jesteś kolejną osobą która próbuje ogarnąc ten temat

ja znam 3 osoby które uparły sie na ogarnięcie tego tematu i poległy

jaki masz tam kolektor wydechowy?

ori ? dostosowany do K16 czy hohenstera? bo celuję w to drugie

podejrzewam ze ktos miał juz dosyc tego grata i go sprzedał i chyba wiem kto..... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...