Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Problem z centralnym


efendi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z centralnym i juz tego nie ogarniam,a mianowicie pompka załącza prawidłowo na zdjetych rurkach zaś jak je załoze tylko slychać bzzyt i lipa nie ma tzw.zimnych lutów wirnik cały a nie moge zamknąc ani otworzyć ostatnio psiknąłem w mechanizmy zamków oliwke i d*pa . Co można jeszcze sprawdzić ? ża podpowiedzi dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dmuchałem w przewody to rygle sie otwierały i zamykały tyle że wydaje mi sie z lekkim oporem jakiś czas temu wszystkie mechanizmy zamków spryskałem oliwka w spreju i dzisiaj lipa.Walcze z tym zamkiem już od stycznia i są okresy że działa spoko a nieraz to mam ochote wziąć młotka i rozpi........lić wszystko.Dodam że kiedy silnik jest na chodzie to w momencie ryglowania przyciskiem przy klamce we wnątrz auta wszystko dziala jak należy.[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 20:40_________________________________________________Jednak problem tkwi w pompce , silniczek i wirnik jest oky tylko nie pompuje w krociec do wężyka na drzwi jakby coś blokowalo TYLKO CO :mysli: :mysli: Czy przypadkiem nie trzeba jednak wymienić pomki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobny problem, silniczek pracowal a drzwi sie nie zamykaly,jak dmuchnalem wezyk to sie otwieraly wymienilem takie grafitowe lopatki odpowiedzialne za pompowanie powietrza i teraz jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobny problem, silniczek pracowal a drzwi sie nie zamykaly,jak dmuchnalem wezyk to sie otwieraly wymienilem takie grafitowe lopatki odpowiedzialne za pompowanie powietrza i teraz jest super

A gdzie dostałeś te łopatki, mam podobny problem i może w tym on tkwi... daj znac na PW lub odp.

z góry Dzięki.

Do tematu: Jak poradzę sobie z tą usterką u siebie to podpowiem co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem na allegro caly sterownik z uszkodzona elektronika,ale silniczek grafitowy dobry np. http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&order=p&string=pompka+centralnego+zamka+audi

i tam wybierz odpowiedni model, najwazniejsze jest oznaczenie ktore masz na swojej pompce (moze sie roznic ostatnim symbolem np 8L0 862 257 A LUB 8LO 862 257 L ),ale silniczek wtedy bedzie pasowal, roznia sie elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...