Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 w filmach


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam taką głupią reklamę jakiegoś piwa, w której A4 zepsuło się na drodze i facet poszedł z kumplami na piwo. Wkurzyła mnie ta reklama, co prawda znaczka nie miało, ale każdy pozna, że to A4 B5 :)

Z seriali to pamiętam, że w jednym odcinku "Kryminalnych" taki psychopata miał A4 Avant (jego ofiara jeździła A3 -ką :))

Jeszcze kiedyś oglądałem "Sędzie Anne Marie Wesołowską" i tam Audi A4 było wspomniane. Oskarżony był mechanikiem i miał A4, mówił, że sprowadzone i trochę ubite, ale opłacało się naprawić. Jednak nie pokazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmie " Ja robot " masa Audi się kręci :naughty:

Wczoraj oglądałem film " Yes Man"..gdzie główny bohater gna ulicą, a przed nim srebrne B5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tez taki niemiecki chyba film w ktorym s4 b5 bierze udzial w napadach chyba na banki .... jest tez tam troche o nielegalnych wyscigach ....

:mysli: poszukam troche - moze znajde tytuł ale moze ktos kojarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serialu "Kobra oddział specjalny" jeden komisarz ma A4, przynajmniej według Wikipedii. Nie sprawdzałem tego, ale na bank, gdy ostatnio oglądałem ten serial, mignęło mi jakieś A4 na ekranie. Inny komisarz ma Audi 100 :)

Niemieckie seriale i filmy, to pełno tego tam jeździ, kiedyś oglądając na RTL7/TVN7 nawet nie zwracałem na to uwagi, więc tytułów nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi, chyba A4, było w: Transporter2 ale nie mam pewności... jak oglądałem, to trochę czerstwy byłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niektórych scenach na 15felach i kołpakach z Biedronki. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, (albo w piątek) oglądałem Fakty na TVN i tam było kilku piratów drogowych i właśnie jeden gość pędził czerwonym A4 B5, po czym zjechał na lewy pas. Ogólnie to było poświęcone wypadkom drogowym i co można zrobić, żeby na drogach było bezpieczniej.

Jak uda mi się znaleźć ten fragment to wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...