Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Ciężko chodzi pedał gazu.


Radziu Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od kupna audiki mineło już trochę czasu,a nie mogę rozwiazać cieżko chodzącego pedąłu gazu. W sumie to się przyzwyczaiłem, ale jak jadę w dalszą trasę, to noga strasznie napier.....a. Sprawdzałem linkę, tzn odpiąłem od przepustnicy, i hodzi leciutko, pedał po odpoęciu linki też. Przepustnica, no nie wiem dla mnie sztywno i precyzyjnie, wiem że u kolegi w 1.8t chodziła leżej, jak dotykałem ją nawet ręką tzn gazowałem. Przepustnice czyściłem, myslałem że pomoze coś. NA Vag-u 0 błędów... Jak byscie mogli coś poradzić, to ja i moja noga bylibyśmy bardzo wdzięczni :>[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:41_________________________________________________Nikt nie jest w stanie coś podpowiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odepniesz linkę od przepustnicy to chodzi luźno może dlatego, że nie ma oporu i nie dotyka ścianek pancerza. Z zobacz jak odepniesz ja od przepustnicy i bedziesz ręką pociągał w miarę mocno i niech druga osoba zobaczy jak pedał gazu pracuje. Może wyrzeźbił sie rowek w pancerzu i dlatego linka sie blokuje, a jak ja wypniesz to wyskakuje z tego rowka i wszystko chodzi git. Możesz spróbować ją obrocić wokół własnej osi najlepiej o 180* żeby ominąc ten rowek. Można nalac jeszcze do niej oleju może oryginalny smar juz sie wytopił. Albo kupic drugą linke najlepiej używaną bo nowa to pewnie ze 150zł oryginał.

A przepustnicę pczyściłeś może to ona stawia tak duzy opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepustnica wyczyszczona na błysk. linka właśnie chodzi leciutko jak ją wypne z przepustnicy razem z pedałem gazu. jest luźniutko zę aż miło.. kurcze, moze faktycznie jak ma opór to ta linka się "żłobi"? :mysli: głupie, to to nie jest o piszesz. dzięki :good:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 13:11_________________________________________________dla potomnych: Problem oczywiście rozwiązany. Problemem byla linka gazu. Koszt ASO 129 zł, montaż 20 min, wrażenia, radość i leciutko chodzący pedal gazu --> bezcenne. pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...