Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder


baczes

Rekomendowane odpowiedzi

To coś tanio bo jak rozmawiałem z TOM77 to mówił, że teraz chodzą po 1800zł :shocked:

Ale aukcja przekonująca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś tanio bo jak rozmawiałem z TOM77 to mówił, że teraz chodzą po 1800zł :shocked:

Ale aukcja przekonująca :gwizdanie:

już dawno nie widziałem ORI LMO za 1800 strasznie drogo :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Toma były po 1500 ale nasteona dostawa przyszła juz droższa. Mówił na spocie jakies 2 miechy temu moze znów staniały. Warto się jeszcze zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientowałem to teraz lemforderki chodza po ok 1300-1400 zl komplecik wraz z łacznikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znaczek sowy w trójkąciku jest :decayed: bo ja już widziałem LMO bez sowy :gwizdanie: Ja bym originałów LMO na Allegro nie szukał :no: Zbyt na to jest więc podróbek nie brakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wygladaja na ori ale kto wie,powiem ze ludzia wpadaja w lapki ori graty i czesto to mozna spotkac,a allegro dlatego bo to najczestszy i najwiekszy portal z takimi rzeczami odwiedzany przez ludzi...kolo napisal ze to lemy,ale rownie dobrze mogl napisac ze to ori...jedno nie wyklucza drugiego...sa znaczki audi wiec chyba nawet jesli chinole robili to chyba dla koncernu jakiegos w grupy vag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle kto nie może wytłoczyć znaczka Audi na częściach zamiennych,a jeżeli tłoczy to znaczy że jest to część wysokiej jakości pod którą podpisuje się Audi.Być może wyprodukowane tylko dla servisu Audi.

Ja już kupiłem sobie na allegro na szczęście jeden wahacz lemfordera ze znaczkami audi w którym sworzeń jeszcze nic nie widział a był bardo luźny. Nie twierdze, ze te z aukcji są złe ale prezentów nikt za bardzo nie chce robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem ori lemki ze sklepu i po 20tys.tez mialem problemy z gora takze nie ma reguly na to,trafilem gdzies na gorsza partie i tyle,dol sie trzyma caly czas(gora juz nowa)wytloczyc nie jest tak latwo tych znaczkow,jedynie co mi sie nasuwa to ,to ze te wachacze ze zdjecia sa wypiaskowane i zregenerowane.....inaczej wydaje mi sie ze sa ori audi vw,i maja znaczki lemka bo takie byly wstawiane w okreslonych rocznikach na 1 montaz.........ale jak naprawde jest to nikt :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem ori lemki ze sklepu i po 20tys.tez mialem problemy z gora takze nie ma reguly na to,trafilem gdzies na gorsza partie i tyle,dol sie trzyma caly czas(gora juz nowa)wytloczyc nie jest tak latwo tych znaczkow,jedynie co mi sie nasuwa to ,to ze te wahacze ze zdjecia sa wypiaskowane i zregenerowane.....inaczej wydaje mi sie ze sa ori audi vw,i maja znaczki lemka bo takie byly wstawiane w okreslonych rocznikach na 1 montaz.........ale jak naprawde jest to nikt :no:

A gwarancji na górne wahacze Ci nie uznali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pl.nie uznali ,wyslano je do niemiec tam uznali tylko 2,czyli za 2 zwrot kaski, nastepne dwa oddano mi w postaci wachaczy nowych ,ale te wachacze nowe to tylko dobra wola sprzedawcy....wachacze kupowane od forumowego sprzedawcy i odrazu podziekowania dla niego za zalatwienie mi tej sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie są ori. Lemforder nie robi w takich foliach.

Właśnie!!! Mi też kiedyś kolo który pracuje kilkanaście lat w częściach powiedział że wahacze LMO nigdy nie były foliowane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...