Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder


baczes

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie skoro ma folie ori i znaczki to czego nie napisal wachacze ori do vw,audi tylko wybral ze to lemka,choc oczywiscie jedno nie zaprzecza drugiemu...ale wtedy teoria o foli byla by nie przydatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie skoro ma folie ori i znaczki to czego nie napisal wahacze ori do vw,audi tylko wybral ze to lemka,choc oczywiscie jedno nie zaprzecza drugiemu...ale wtedy teoria o foli byla by nie przydatna

Albo się nie zna albo towar od skośnookich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miałem do czynienia z tymi wahaczami i gwarantuję Wam, że nie są one oryginalne. Miałem założone takie wahacze u siebie. Były z 2006 roku. Po 5 tysiącach nie nadawały się do niczego. Mogę przesłać zdjęcia dla porównania. Moje również miały znaczki lema i audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha wierzymy na slowo przynajmniej ja,kurw....teraz robia takie dobre podroby ze nie sposob odroznic po wygladzie..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz u kolegi z forum "dzik" w promocji po 1550zł , 1800zł to juz przeginka

przy zakupie grupowym 4 kompletów mogę Wam panowie powysyłac gratis po wpłacie kurierem.Pochodzą z polskiej hurtowni, po prostu wynegocjowałem dobry rabat dla swojego sklepiku, chyba nawet bardzo dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ja właśnie potrzebuję już na teraz jakiś dobry link z aukcja allegro z oryginalnymi czy jakiś dobry namiar bo na sobotę prowadzę samochod do warsztatu bo mialem lekka stluczke no i przy okazji wymienią mi wahacze... gościu powiedział mi 150 zl za wymianę to chyba niezła cena :)....

http://allegro.pl/item801840407_wahacze_audi_a4_a6_passat_b5_b6_oryginal.html a co powiecie o tym... gościu zapewnia ze w 100% to oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dzik, a masz w ofercie Lemfordery do B7 jak w moim profilu ? Wysłałem Ci zapytanie na PW jednak bez odpowiedzi niestety.

Szykuję się z wymianą całej zawiechy łącznie z amorami i szukam sprawdzonego źródła w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ja właśnie potrzebuję już na teraz jakiś dobry link z aukcja allegro z oryginalnymi czy jakiś dobry namiar bo na sobotę prowadzę samochod do warsztatu bo mialem lekka stluczke no i przy okazji wymienią mi wahacze... gościu powiedział mi 150 zl za wymianę to chyba niezła cena :)....

http://allegro.pl/item801840407_wahacze_audi_a4_a6_passat_b5_b6_oryginal.html a co powiecie o tym... gościu zapewnia ze w 100% to oryginał

nie przeczytałeś tematu, słusznie chłopaki mówili, ori nie były w folię pakowane. Nie chce się narzucac ale zapraszam do siebie.

mystic.pl, faktycznie nie odpisałem Ci, niestety do B7 nie mam szans nic złapac, jedynie sztukowac a to już dużo większy koszt niż zestaw o którego cenę baaaardzo długo walczyłem

Pozdrowionka.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachacze jak kupujesz to nie na allegro,nasz oferte dzika sa forumowi sprzedawcy popytaj zebys po kupnie na allegro nie zalowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miałem do czynienia z tymi wahaczami i gwarantuję Wam, że nie są one oryginalne. Miałem założone takie wahacze u siebie. Były z 2006 roku. Po 5 tysiącach nie nadawały się do niczego. Mogę przesłać zdjęcia dla porównania. Moje również miały znaczki lema i audi.

spetsnaz miło by było jak byś wkleił szczegółowe fotki tutaj bo ja też chyba będę zmieniał bo na górnych popękały mi gumy i banan chyba coś klęka bo strzela przy chamowaniu, ruszaniu i w zakrętach. Albo porub fotki i załuż nowy temat. Taki temat powinien być podpięty u samej góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miałem do czynienia z tymi wahaczami i gwarantuję Wam, że nie są one oryginalne. Miałem założone takie wahacze u siebie. Były z 2006 roku. Po 5 tysiącach nie nadawały się do niczego. Mogę przesłać zdjęcia dla porównania. Moje również miały znaczki lema i audi.

spetsnaz miło by było jak byś wkleił szczegółowe fotki tutaj bo ja też chyba będę zmieniał bo na górnych popękały mi gumy i banan chyba coś klęka bo strzela przy chamowaniu, ruszaniu i w zakrętach. Albo porub fotki i załuż nowy temat. Taki temat powinien być podpięty u samej góry.

postaram się wrzucić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o całym ori używanym zawieszeniu z anglika :mysli:

Na dwoje babka wrózyła jak anglik miał wymieniane zawieszenie niedawno to pojeździsz a mozesz kupic takie same jak Ty masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miałem do czynienia z tymi wahaczami i gwarantuję Wam, że nie są one oryginalne. Miałem założone takie wahacze u siebie. Były z 2006 roku. Po 5 tysiącach nie nadawały się do niczego. Mogę przesłać zdjęcia dla porównania. Moje również miały znaczki lema i audi.

spetsnaz miło by było jak byś wkleił szczegółowe fotki tutaj bo ja też chyba będę zmieniał bo na górnych popękały mi gumy i banan chyba coś klęka bo strzela przy chamowaniu, ruszaniu i w zakrętach. Albo porub fotki i załuż nowy temat. Taki temat powinien być podpięty u samej góry.

postaram się wrzucić fotki.

Czekamy na fotki z niecierpliwością :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy w bardzo dobrym stanie, jednak sworznie omal nie wypadną z wahaczy.

Wahacze były pakowane w identyczną folię jak te z aukcji w pierwszym wątku (z logami marek grupy VAG)

dsc01613l.jpg w3264.png

dsc01614t.jpg w3264.png

dsc01615.jpg w3264.png

dsc01618f.jpg w3264.png

dsc01619w.jpg w3264.png

dsc01620t.jpg w3264.png

dsc01623s.jpg w3264.png

dsc01625c.jpg w3264.png

dsc01624g.jpg w3264.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Lemforder czy jak? I czy jak kupowałeś to kupiłeś z takimi samymi znakami???

Kupowałem jako ori, na każdej gumie jest sowa i logo audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz widać że to stare poczciwe wychodzone LMO :naughty: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________

To jest Lemforder czy jak? I czy jak kupowałeś to kupiłeś z takimi samymi znakami???

Kupowałem jako ori, na każdej gumie jest sowa i logo audi.

Sowa, znaczek audi, LMO i nr. części - TAK???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz widać że to stare poczciwe wychodzone LMO :naughty:

jeżeli 5 tysięcy km to wychodzenie to ok :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:08_________________________________________________

Sowa, znaczek audi, LMO i nr. części - TAK???

potwierdzam, widać na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...