Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kierownica multifunkcyjna - sprawdzenie modułu sterowania


Buddha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam u siebie w aucie kierownice multifunkcyjną która nie działa (brak podświetlania i brak sterowania przyciskami). Proszę o poradę czy jest możliwość sprawdzenia (bez rozkręcania plastików i zdejmowania poduszki) czy ona jest w ogóle od tego modelu czy była wymieniana po stłuczce ze zwykłej na multifunkcyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem ci w mailu.

Auto z fabryki wyjechalo ze zwykla skorzana kierownica

OK. Jakie teraz będą kłopoty żeby ją w ogóle uaktywnić i żeby działało sterowanie radia? Czy drogi będzie taki interes i czy samemu dam rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienisz moduł i zwijak na 12 pinowy do tego Vagowanie zeby zaadoptować nowe części i będzie śmigać, moduł + taśma koszt około 250-400 zł czasem na allegro mozna taniej trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienisz moduł i zwijak na 12 pinowy do tego Vagowanie zeby zaadoptować nowe części i będzie śmigać, moduł + taśma koszt około 250-400 zł czasem na allegro mozna taniej trafić

Kurcze troche mnie to martwi, bo co do wymiany takich elementów to moze dałbym rade ale z kodowaniem to juz cieżko, a w warsztacie troche pewnie wezmą.

A może znacie koszt takiego interesu w warsztacie bez części?

P.S.

Dodam, ze jest u mnie tempomat, to zmienia to coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cen nie znam w warsztacie kolego ale może ktoś na spocie Ci pomoże i zaprogramuje? :mysli::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

P.S.

Dodam, ze jest u mnie tempomat, to zmienia to coś?

Ale tempomat Ci działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

P.S.

Dodam, ze jest u mnie tempomat, to zmienia to coś?

Ale tempomat Ci działa?

Oczywiście że działa[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:01_________________________________________________Ciekawe rzeczy.

Sprawdziłem w ETCE ze mam moduł 8E0 953 549 N czyli wg opisu na stronie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html ten moduł jest od kierownicy multifunkcyjnej.

I macie jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podświetlenie powinno być tylko przyciski nie będą zaadoptowane i nie beda działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...