Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS


aw69

Rekomendowane odpowiedzi

Profi auto i profi strojenie, jak widać się da.... :wink4: sam na własnym tyłku :naughty: miałem okazje się przekonać jak teraz jedzie i auto naprawde zapier.... a kasa zainwestowana w auto jest mała w porównaniu do przyjemności jakie teraz daje Esa :)

Ale tak jak to ktoś napisał...to jest tylko przedsmak na zime :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic się nie dzieje :) Auto 2 tygodnie temu otrzymało długo oczekiwane sprzęgło Clutch Masters FX400 i lekkie koło zamachowe Fidanza :) Klei jak cholera ten komplecik i działa bardzo komfortowo :) Zainstalowana została instalacje Snow Performance Stage 2 i niebawem jakies strojenie pod ten metanol się odbędzie. A w między czasie killuje auta na spotach :)

http://www.youtube.com/watch?v=8eKvbn6pku8&feature=channel%C2%A0%C2%A0

http://www.youtube.com/watch?v=Zn5NhwNG1rc&feature=channel%C2%A0%C2%A0http://www.youtube.com/watch?v=1in41_6qVD0&feature=channel

tu niestety tylko 2 filmiki....CLS 55 AMG IWC i golf V GTI 330 KM

Dał rade jeszcze dla M3 e46 Supercharger, Lexus ISF....a żeby nie było tak różowo to niestety ale zbrał baty od Vetty C6 Z06 KATECH (szkoda ze właściciel chciał ścigać się tylko z rolki :( ) Wszystkie wcześniej wspomniane dostawały lanie zarówno i ze startu i z roleczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z kosiniakiem to juz łapalismy sie z 20 razy i z rolki i ze startu :) A filmu żadnego ze startu i z rolki dla mnie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okrutnie to zapier... :naughty: Chciałbym zostać tym przewieziony :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie filmik to wpiszcie na youtube.pl UNLIM BIALYSTOK[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 13:31_________________________________________________Sorki widz ze juz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zawodach w ełku na 1/4 mili....audi pojechało 12,099 najlepszy czas.....Awaria u Daniela w golfie uniemozliwiła mu zwycięstwo i tak przypadło ono mi :)

Jeden z przejazdów eliminacyjnych:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zawodach w ełku na 1/4 mili....audi pojechało 12,099 najlepszy czas.....Awaria u Daniela w golfie uniemozliwiła mu zwycięstwo i tak przypadło ono mi :)

Jeden z przejazdów eliminacyjnych:

A golf co to za setup?? Bo wymiata nieźle :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem w Ełku jak to za***rdala ;) dobrą robotę zrobiłeś :gwizdanie: :gwizdanie: gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No idzie nieziemsko :naughty::blink:

Ma ktoś jakies fotki z Ełku ?? :cool1:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 11:50_________________________________________________Gratki miejsca na pudle na Motopikniku :good: Popierdziela autko az miło patrzec i sluchac :decayed: Stali obok mnie smieszni ludzie i mowili przed starterm w kwalifikacjach " a co to za Audi a4" przeciez to nie idzie :decayed: ale jak spaliłes laka to od razu zamilkli i poszli na papierosa :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki :) Na motopikniku narzekalem na trakcje - 400 konne subaru GT na sliku mimo gorszego czasu reakcji wyskakiwalo na 1 biegu przedemnie na drugim odrabialem straty i na kolejnych biegach juz odjeżdżałem mu.....Jednak co slik to slik musze i ja nabyć jakies fajne gumy i wysokie 11.XX będzie powtarzalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No subaru tez ładnie szło + fajnymi marchewkami waliło :naughty: ale finał chyba jechaliscie 2 razy z tego co pamietam bo cos z fotokomórka było tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak....ale podobno zmierzyło czas i za pierwszym razem....tak czy owak bylem pierwszy podczas tych dwóch przejazdów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zmierzyło czas byłes 1-szy ale RT wyskoczył jakis smieszny czas :polew: :polew: z tego co pamietam :decayed: najwazniejsze ze wygrałes :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki tam pierwszy test drive na stage 4.....w oczekiwaniu na strojenie by MR Motors :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...