Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe BMW serii 5 - już jest.


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj 23 listopada oficjalnie zaprezentowano nowy model bmw 5. Moim zdaniem jest prześliczna i z niecierpliwoscią czekam na Mpakiet i M5 :)

p90053722.jpg

Wszystkie informacje tu: http://www.motofilm.pl/2009/11/23/juz-oficjalnie-nowe-bmw-serii-5-zdjeciainformacje/?nggpage=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina::kox:

e60/e61 bardzo mi sie podoba w m-pakiecie ale ma paskudne wnetrze a ta .... bardzo mi sie podoba z tylu i wewnatrz ;)

jak bedzie m-pakiet i przod sie zmieni to bedzie w ogole kozak

p90053786_0.jpg[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 07:20_________________________________________________ale ogolnie jest przekozacka :kox:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 07:21_________________________________________________ciekaw jestem jak bedzie wygladac

m-pakiet

M5

kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem ładna to jest no ale żeby się drzeć "JUŻ JEST !!! NOWA BMW SERII 5" to już przesada to nie forum BMW :naughty: :naughty:

Te boczne uwypuklenia ala merol to teraz widzę trendy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem ładna to jest no ale żeby się drzeć "JUŻ JEST !!! NOWA BMW SERII 5" to już przesada to nie forum BMW :naughty: :naughty:

Te boczne uwypuklenia ala merol to teraz widzę trendy :gwizdanie:

Może i nie forum BMW ale JELITO ujeżdrzał kiedyś S4 a teraz ujeżdrza BMW. Przód tej nowej BEMKI taki o ale profil i tył mi się podoba :decayed:

Przyznawać się kto miał BMW i kto planuje mieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładna trzeba przyznać - nawet wnętrze jest do przyjęcia ( czego nie mogę powiedzieć o starszych modelach - do 2004r ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to paździohhh... :tongue4:

Wygląda jak 7-ka dla ubogich. A E60/1 miała swój styl inny od 3-ki i 7-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznawać się kto miał BMW i kto planuje mieć :naughty:

ja nie mialem ale nastepny samochod to na pewno bedzie beta (kilkoma jezdzilem i furki sa kozak)

a mi sie najbardziej podoba e39 po lifcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna... ale faktycznie wyglada jak 7 dla ubogich.

Nie mniej jednak jest super, wnetrze na +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy BMW mi sie nie podobalo ale chyba zatrudniki nowego wizazyste, styliste czy cholera go wie kogo i ostatnie bryly samochodow wychodza im poprostu piekne. w tej tyl troche lexusem zalatuje ale w sumie niczego sobie. dla mnie najpiekniejsz BMW to

IMG_1902%20copy.jpg

:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsza piątka bardziej mi się podobała, miała bardziej agresywną sylwetkę.

Liczę na to, że w M-pakiecie dostanie pazur, bo jak na razie zrobiła się bardziej grzeczna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat się rozwinął. Przypomnę tym, którym się nie podoba,co mówiono jak weszło e60/e61. To był szok i wielu to auto się nie podobało, a co jest teraz większość uważa że jedno z ładniejszych.

Zwróćcie uwagę że BMW wróciło we wnętrzu z powrotem do kokpitu obróconego w stronę kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...