Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

Siema pany i panie jest propozycja wyjazdu na tor do wyrazowa,termin do dogadania.Temat zakladam aby sie zorientowac ile osób by bylo chetnych na jazde.Jeden z naszych kolegów załatwil by wjazd na tor w dobrej ceni(chyba :gwizdanie:)Pisac,komentowac,gaworzyć ale nie spamowac,jak ktos chce spamowac to do tematu Mirona niech idzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany i panie jest propozycja wyjazdu na tor do wyrazowa,termin do dogadania.Temat zakladam aby sie zorientowac ile osób by bylo chetnych na jazde.Jeden z naszych kolegów załatwil by wjazd na tor w dobrej ceni(chyba :gwizdanie:)Pisac,komentowac,gaworzyć ale nie spamowac,jak ktos chce spamowac to do tematu Mirona niech idzie :decayed:

Z tego co wiem jesli mozliwosc wjechania tam bez oplat, czyt. nikt tego nie pilnuje, chyba ze w przeciagu 6msc cos sie zmienilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak z terminami bo mi to oboojetne kazdy dzien dostane wolny,czy wy tez taka sytuacje macie?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba teraz nie planujecie tam jechac? :tongue4:

why??

ja moge sobie zrobić wolne kiedy chce, więc się dostosuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie

ale raczej tylko w tygodniu

No najlepiej w tygodniu,przynajmniej sobie odpocznie człowiek od pracy :kox:[br]Dopisany: Listopad 24, 2009, 02:56:02 _________________________________________________

ale chyba teraz nie planujecie tam jechac? :tongue4:

Najpóźniej w przyszlym tygodniu :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tukan masz Q to jak bedzie padac to i tak pojezdzisz ale reszta ... :kox:

maja reczny i rwd :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tukan masz Q to jak bedzie padac to i tak pojezdzisz ale reszta ... :kox:

Poziomek też ma jakąś podróbę quattro , to da radę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mokrym FWD mysle ze nie ma tam co robic a raczej strach szalec... to nie tor wyscigowy tylko bardziej cartingowy, nie jest tam szeroko... zreszta gdzies na forum jest filmik jak jakis kolega, chyba DzoDzo, wypadl B6 na zakrecie :D Na youtube jest pelno filmow z tego toru, przed wyjazdem zobaczcie czy warunki Wam odpowiadaja, ja kiedys bylem i dla mnie ok pod warunkiem ze pogoda dopisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam pisac dzialac i sie dowiem jakie terminy sa dostepne i wszystko niebawem napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...