Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy przednie


miki_sc

Rekomendowane odpowiedzi

przetwornice bedziesz potrzebowal jak bedziesz zakladal xenon do zwyklych zarowek nic wiecej nie potrzebujesz a wtyczki beda pewnie pasowaly p&p co do pierwszego linka to w tej cenie ogarniesz zespolone depo + cala reszte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasowały mi osobiście podobają się zespolone też mam a4 z 1998r i będe chciał sobie właśnie takie założyć ale te też są spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie aukcji jest coś takiego -

Lampy Posiadają europejską homologację. Cena za komplet - bez kierunkowskazów!

coś dziwnego bo niżej napisali

W zestawie kierunkowskazy DEPO Clearglass chrom!

A nie lepiej jak już rezać to wyrezać zespolone ?

W wątku "ciekawe aukcje allegro" kolega Kowi ostatnio zamieścił bardzo fajną aukcję

http://moto.allegro.pl/item823282409_audi_a4_xenony_kompletne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezłe tylko boje sie docinac błotniki .

Nie ma nic prostszego :wink4:

Także strachy na bok i rezaj zespolone bo efekt jest dużo lepszy niż na dzielonych platfusach :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jak wyrezam błotnik pod lampy zespolone to mogę później wrócić do zwykłych? Czy już się nie będzie dało zamontować ze względu na wycięty błotnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jak wyrezam błotnik pod lampy zespolone to mogę później wrócić do zwykłych? Czy już się nie będzie dało zamontować ze względu na wycięty błotnik

kierunek nie bedzie sie mial na czym trzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zastanawiam się nad tymi... Myślisz, że to dobra cena?

Pytałem o ponowne założenie starych bo przy sprzedaży auta bym zmienił :gwizdanie:

Sorki nie wrzuciłem linka :tongue4:

http://www.motoallegro.pl/item823282409_audi_a4_xenony_kompletne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest bardzo dobra. tyle wyniesie cie kupno zespolonych nowych Depo i zestawu HIDow na allegro. tu masz wszystko ori (jesli oczywiscie lampy sa Valeo) :good:

jak bedziesz zmienial zrob kilka fotek sprzed i po montazu auta w tym samym miejscu i dasz kupujacemu. stare lampy sprzedasz na allegro - 100 PLN sztuka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena tych xenonow co wrzuciles,no i oryginalny xenon :good: no i zespolone-jak zmieniac to na zespolone-odlmadzaja auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę :tongue4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 02:06_________________________________________________Dzwoniłem dzisiaj do gościa od tych lamp i okazuje się, że jedna miała klejony uchwyt. Podobno bardzo dobrze się trzyma...

Jak myślicie jest sens brać???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę :tongue4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 02:06_________________________________________________Dzwoniłem dzisiaj do gościa od tych lamp i okazuje się, że jedna miała klejony uchwyt. Podobno bardzo dobrze się trzyma...

Jak myślicie jest sens brać???? :mysli:

Oczywiście, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasoprzytrzymywacze zastosowane w celu podparcia sklejonych uchwytow. MSZ wszystkie mogly byc klejone. jesli jest to zrobione fachowo - mozna brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...