Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy przednie


miki_sc

Rekomendowane odpowiedzi

czasoprzytrzymywacze zastosowane w celu podparcia sklejonych uchwytow. MSZ wszystkie mogly byc klejone. jesli jest to zrobione fachowo - mozna brać.

albo , żeby uchwyty sie nie połamały w transporcie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasoprzytrzymywacze zastosowane w celu podparcia sklejonych uchwytow. MSZ wszystkie mogly byc klejone. jesli jest to zrobione fachowo - mozna brać.

albo , żeby uchwyty sie nie połamały w transporcie ;)

Dokładnie żeby się nie połamały. Lampy już mam u siebie. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy zespolone z modelu A4 2000 pasują do modelu przed liftingiem tj z roczników 1995-1999. Trzeba tylko przyciąć rant w błotniku. Gniazda pasują idealnie. Problem jest tylko innych wtyczek elektrycznych. Ale po wpięciu na wsówki w odpowiednie miejsca wszystko pasuje i chodzi ok. Ja miałem tak zrobione w swoim starym Audi z 96 i chodziło przez cztery lata. Jak ktoś będzie miał pytanie to niech zapyta. Najlepiej na meila. Tam sprawdzam raz dziennie.

Pozdrawiam Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy zespolone z modelu A4 2000 pasują do modelu przed liftingiem tj z roczników 1995-1999. Trzeba tylko przyciąć rant w błotniku. Gniazda pasują idealnie. Problem jest tylko innych wtyczek elektrycznych. Ale po wpięciu na wsówki w odpowiednie miejsca wszystko pasuje i chodzi ok. Ja miałem tak zrobione w swoim starym Audi z 96 i chodziło przez cztery lata. Jak ktoś będzie miał pytanie to niech zapyta. Najlepiej na meila. Tam sprawdzam raz dziennie.

Pozdrawiam Andrzej.

Widać, że kolega "nowy".

Mamy opis tej operacji w dziale warsztat i 30 kilka stron odpowiedzi na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż dzisiaj dokładnie obejrzałem lampy które zamówiłem i okazuje się, że jedna ma soczewkę D2S, a druga H7 :kwasny: Czy duże będą różnice w świeceniu? Czy w czymś to przeszkadza? Po za tym lampy są w bardzo dobrym stanie nie idealne bo to nie nowe. 3 uchwyty były złamane teraz naprawione są za pomocą zestawów naprawczych (nowy uchwyt jest nasunięty na prowadnice i przykręcony). Wygląda na to, że producent przewidział ewentualne uszkodzenia i umożliwił założenie nowych uchwytów bez jakiegoś klejenia. Obydwie są Valeo. Jak rozpoznać przetwornice czy są ori? Mają "wyryte" jakieś logo? Zastanawiam się czy je zostawić czy odesłać - mam taką możliwość i zwrot pieniążków. Martwią mnie tylko te soczewki. Zaznaczam, że za lampy zapłaciłem 800zł. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porób zdjęcia i wklej tych przetwornic. soczewki rozumiem mają inne mocowania żarówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie mają mocowania bo nie zaglądałem do środka... Fotki zaraz zrobię, ale na nich nie ma nic kompletnie napisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zagladales do srodka? wystarczy otowrzyc czarną klapkę i spojrzeć jakie jest gniazdo żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba śrubkę odkręcić,a nie mam teraz tego torxa.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________db15b32ac46dff69med.jpg

a9ed11b1bad39856med.jpg

1d5e017d67370416med.jpg 2166ae74df316048med.jpg

1ec1fef949ddc167med.jpg 0d2dec46d23c0ff3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuu jak wrzucę fotki po zdjęciu klapki to zobaczysz? Czy trzeba wyjmować żarnik? A nie wiem jak to zrobić bo boję się, że coś urwę :wallbash:

Przetwornice są ori. Odkręcałem je i od środka jest nalepka.

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:24_________________________________________________Tak to wygląda.

2c84065d17f192afmed.jpg0092dffaddc2ffa8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawym zdjeciu wyglada, iz gniazdo jest pod D2S. na lewym z kolei - pod H7. jakbys zdjal faję z lewego i sprawdził czy nie ma adaptera na żarniku - wiedzielibysmy wszystko. faja to zapłonnik, ktory zdejmujesz przekrecajac w lewo i ciagniesz do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraca się z żarnikiem... :kwasny: Nie mam pojęcia jak to zdjąć

A nawet jak jedna jest taka, a druga taka to będzie chu..wo to świeciło?

Zaczynam żałować że kupiłem to gówno!!! Nigdy nie ma pier...onych okazji!!! Tak na przyszłość dla innych. Lepiej dolożyć kasy i nie ma problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraca się z żarnikiem... :kwasny: Nie mam pojęcia jak to zdjąć

A nawet jak jedna jest taka, a druga taka to będzie chu..wo to świeciło?

Zaczynam żałować że kupiłem to gówno!!! Nigdy nie ma pier...onych okazji!!! Tak na przyszłość dla innych. Lepiej dolożyć kasy i nie ma problemów...

Kombinuj wyjąć żarnik on musi wyjść z fajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zaczynam żałować że kupiłem to gówno...

Ja do niego dzwoniłem 100 razy żeby pogadać o kupnie, ale był za granicą.

Zostawiasz czy pchniesz dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna lampa na pewno nie jest pod D2S. Numer seryjny na końcu powinien mieć oznaczenie AN a na zwykłej H7 AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest inna wczoraj sprawdziłem gniazda. Dzisiaj dzwoniłem do typa, odebrała żona i mówiła że mąż będzie jutro... Zobaczymy co będzie mówił i czy w ogóle będzie chciał rozmawiać. Po za tym lampki naprawdę ładne gdyby tylko nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest inna wczoraj sprawdziłem gniazda. Dzisiaj dzwoniłem do typa, odebrała żona i mówiła że mąż będzie jutro... Zobaczymy co będzie mówił i czy w ogóle będzie chciał rozmawiać. Po za tym lampki naprawdę ładne gdyby tylko nie to...

Zaloz te lampki i zobacz czy bedzie roznica w swieceniu, moim zdaniem niezauwazalna. Jesli bedzie, oddaj te lampki i problem z glowy, musi przyjac bo towar niezgodny z opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...