Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?


nodle

Rekomendowane odpowiedzi

tylko cena tego zderzaka zabija :wallbash: z ciekawosci pytalem sie Hofele piszac do nich maila no i cena za wszystko to ok 1200 euro z przesylka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolega David chyba zapomnial ze to jest przemiana na RS4 B7 !!!

Wiec cena nie jest taka zla...

Ceny czesci ori do RS4 sa dopiero gornolotne :gwizdanie:

tutaj trafilem fajna stronke ale cena na tel.

http://www.gmgracing.com/audi_rs4.shtml[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 16:20_________________________________________________a moze troche podlubac :cool1:

audi4u.jpg

audi6.jpg

audi8.jpg

audi10x.jpg

audi20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz szybciej przerobie sobie b6 na b7 bo w Danii napewno nie zmienie auta do b7 trzeba doplacic w zlotowkach ok 40-50 tys zl a w PL 10 tys

juz lepiej na czesciach ori z B7 zrobic caly przod niz zderzak hofele za ponad 4 tys zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie moja Audica :>

chcialem przedstawic to bardziej obrazowo...

zalozylem rowniez nowy watek dotyczacy " calej " przemiany z B6 na B7 RS4

masa roboty ale jaki efekt koncowy !!!

sam zobacz

:cool1: :cool1: :cool1:

no nie chcialem podac linka a tu znowu temat bezpodstawnie wykasowany...

Flyer kasujesz bez uzasadnienia posty :thumbdown:

ps. czytalem regulamin...

takiego tematu nikt tu na forum nie zakladal...

wkleje tutaj poniewaz po czesci zwiazane z tematem i mam nadzieje ze tego nie wykasuje...

B6 1.9tdi quattro na B7 RS4 :D

mvc001fy.jpg

mvc003f.jpg

mvc005fj.jpg

img2318j.jpg

img2324s.jpg

brems3.jpg

bakskjerm.jpg

hovedlykt.jpg

grilln.jpg

felg.jpg

koffertlokk.jpg

speil1.jpg

97481459.jpg

90151401.jpg

dsc00087e.jpg

img3533m.jpg

52341305.jpg

92867839.jpg

img3526k.jpg

img3580x.jpg

img3598xr.jpg

img3652nc.jpg

92915882.jpg

bakx.jpg

77562971.jpg

52959033.jpg

77280242.jpg

picture068l.jpg

picture070u.jpg

picture072o.jpg

picture074s.jpg

brems11p.jpg

foran.jpg

bak1s.jpg

foran2.jpg

img3790y.jpg

id028.jpg

id029.jpg

id030.jpg

img3959su.jpg

img3831.jpg

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 11:55_________________________________________________B6 S4 na B7 RS4 !!! :ok:

dsc7692sized.jpg

day1jpg.jpg

day13jpg.jpg

driverrearqtr.jpg

day12jpg.jpg

allpanels.jpg

passrearqtr.jpg

dsc8786sized.jpg

dsc8774sized.jpg

passenegerrearqtr.jpg

webjk.jpg

paintedrearqtrpass.jpg

dsc8862sized.jpg

dsc7598sized.jpg

paintedfrontqtr.jpg

dsc7580sized.jpg

frontwheeltest.jpg

Efekt koncowy powala :notworthy:

dsc7611sized.jpg

a jak chodzi posluchajcie sami cos pieknego !!!

http://www.youtube.com/watch?v=BAiPK1won9g#normal]widebody progress

http://www.youtube.com/watch?v=SfUXXjMltVY#normal]RS4 widebody progress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie przerobiłem swoją A4 B6 na duży grill i wcale niewiele mnie to kosztowało! Kupiłem zderzak przedni firmy RDX na niemieckim eBayu za 62 Euro. Dokupiłem grill cały niklowany za 120 Euro i kratki wlotowe od Golfa GTI za 70 zł czyli części kosztowały: 182 Euro czyli 728 zł + 70 zł kratki + 200 zł malowanie Razem 1000 zł

Wygląda to tak:

paKBS.jpg

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:31_________________________________________________Firma RDX oferuje jeszcze przedłużenie maski i wtedy samochód ma agresywny wygląd

Ja to przedłużenie jeszcze dokupie kosztuje w firmie 72 Euro ale można trafić taniej na EbaYu

Dożucam zdjęcie z foldera Firmy

pcum9.jpg

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:34_________________________________________________I takie z tym przedłużeniem maski

pcTiA.jpg

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:36_________________________________________________Wszystko pasuje na oryginalne mocowania nic nie trzeba przerabiać przednia belka zostaje na miejscu. Dołożyłem jeszcze przednie lampy ze światłami dziennymi LED - diodowymi za 142 Euro i samochód się prezentuje o kilka lat młodziej[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:38_________________________________________________Już niedługo zmienie tylny zderzak na tuningowy tornado, tylko jeszcze trochę to potrwa, ponieważ firma D.J Tuning ze szczecina robi go na moją prośbę. Ja mam Avanta a oni do tej pory tylko sprzedawali do sedanów.

Tak będzie wyglądać:

pgLKA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie przerobiłem swoją A4 B6 na duży grill i wcale niewiele mnie to kosztowało! Kupiłem zderzak przedni firmy RDX na niemieckim eBayu za 62 Euro. Dokupiłem grill cały niklowany za 120 Euro i kratki wlotowe od Golfa GTI za 70 zł czyli części kosztowały: 182 Euro czyli 728 zł + 70 zł kratki + 200 zł malowanie Razem 1000 zł

Wygląda to tak:

paKBS.jpg

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:31_________________________________________________Firma RDX oferuje jeszcze przedłużenie maski i wtedy samochód ma agresywny wygląd

Ja to przedłużenie jeszcze dokupie kosztuje w firmie 72 Euro ale można trafić taniej na EbaYu

Dożucam zdjęcie z foldera Firmy

pcum9.jpg

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:34_________________________________________________I takie z tym przedłużeniem maski

pcTiA.jpg

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:36_________________________________________________Wszystko pasuje na oryginalne mocowania nic nie trzeba przerabiać przednia belka zostaje na miejscu. Dołożyłem jeszcze przednie lampy ze światłami dziennymi LED - diodowymi za 142 Euro i samochód się prezentuje o kilka lat młodziej[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:38_________________________________________________Już niedługo zmienie tylny zderzak na tuningowy tornado, tylko jeszcze trochę to potrwa, ponieważ firma D.J Tuning ze szczecina robi go na moją prośbę. Ja mam Avanta a oni do tej pory tylko sprzedawali do sedanów.

Tak będzie wyglądać:

pgLKA.jpg

Cos Ty najlepszego zrobił :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich laminatach piszesz? Zderzak ori jest też z laminatu. Przedłużenie maski jest metalowe[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:02_________________________________________________Remik-A4 to żadna dobra robota tylko cała masa kasy. Gdybym miał tak tuningować wolał bym zamienić auto na B7[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:04_________________________________________________wyglądem nie różni się od B7 Więc po co wstawiasz te foty w wątku tuningowym?[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:06_________________________________________________Jak zakończe tuning to wkleje więcej i w lepszej rozdzielczości fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich laminatach piszesz? Zderzak ori jest też z laminatu. Przedłużenie maski jest metalowe[br]

:polew: :polew: :polew: wiesz co ty piszesz...

Dopisany: 14 Październik 2010, 18:02_________________________________________________Remik-A4 to żadna dobra robota tylko cała masa kasy. Gdybym miał tak tuningować wolał bym zamienić auto na B7

no tobie to za***iście B7 wyszlo nie wywalajac kasy :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stary zderzak na półeczce [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:14_________________________________________________Jest z takiego samego plastyku jak mój nowy zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że zderzak zrobiła niemiecka firma tuningowa i mam do niego niemiecki certyfikat TUV do wpisu na Zulasungstelle [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:17_________________________________________________Z laminatu to będzie tylny zderzak zrobiony w polskiej firmie D.J. Tuning[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:19_________________________________________________Tu macie link do tej firmy i ich aktualne ceny:

http://www.rdx-racedesign.de/online-shop/index.php?cat=c21_A4-B6-8E.html&XTCsid=4417790192ccc76865107008ce4a58fc[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:20_________________________________________________U nich zamówiłem zawiasy do drzwi podnoszonych do góry[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:21_________________________________________________Jak przyjdą i je założe to wkleje oczywiście foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...