Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?


nodle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy są zderzaki do B6 imitujące B7? Mam zamiar kupić b6, ale strasznie podobają mi sie te duże wloty powietrza w b7 i tak sie zastanawiałem czy da się to jakoś przerobić bez zbytniego cięcia, spawania, szpachli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się :no:

hofele robi zderzaki które wyglądają jak b7 do b6.. jednak trochę zalatuje to wsią.. b6 też są ładne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się :no:

hofele robi zderzaki które wyglądają jak b7 do b6.. jednak trochę zalatuje to wsią.. b6 też są ładne :kox:

Trochę, źle przeczytałem.. Myślałem, że podobają mu się duże grille.. A tego się nie da bez cięcia, spawania i tłuczenia młotem... - a i wygląda wieśniacko :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy są zderzaki do B6 imitujące B7? Mam zamiar kupić b6, ale strasznie podobają mi sie te duże wloty powietrza w b7 i tak sie zastanawiałem czy da się to jakoś przerobić bez zbytniego cięcia, spawania, szpachli :P

Moze obejrzyj zderzak S-line lub S4. Sa fajniejsze niz ori i duzo lepiej bedzie wygladac niz "adaptowany" B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się:

audi_a4_b6_body_kit_styling_conversion_zz_131.jpg

http://www.lltek.com/PRS_bin/prs_131_audi_a4_b6_body_kit_conversion_styling.htm

ale będzie mrówkojad i każdy będzie sie z ciebie śmiał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hofele zalatuje wsią, już lepiej wyrezać przód, a najlepiej kupić zderzak od S4 B6 lub S-line. B6 to bardzo ładny model i nie trzeba go upiększać "tjuningiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk ma Hofele, wczoraj ogladalem z bliska... :good: :good: :good:

no tak tylko ja mam b7 na b7 :cool1:

Ty masz imitację RS4 na B7 ale wygląda fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego imitacja RS4 B7 na B6 :naughty:

Niektóre projekty przyznam szczerze, że nie wyglądają źle, ale większość niestety padaczka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to zderzak do A6 C5 z przed liftu i do tego jeszcze wygląda strasznie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nodle,nie słuchaj ich i bierz Hofele :cool1:

jest za***isty :good:

tutaj,jak coś nie jest ori,to każdy na to rzyga :sick3:

a prawda jest taka,że gdyby taki zderzak jak Hofele zrobiło Audi,to każdy piałby z zachwytu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nodle,nie słuchaj ich i bierz Hofele :cool1:

jest za***isty :good:

tutaj,jak coś nie jest ori,to każdy na to rzyga :sick3:

a prawda jest taka,że gdyby taki zderzak jak Hofele zrobiło Audi,to każdy piałby z zachwytu :gwizdanie:

Coś w tym jest... :gwizdanie: Jak Tobie się podoba to czemu nie! :good:

Ja zamiast tego proponuję Caractere :kox:

No też ładny... Tutaj kilka opinii na ten temat. :good:http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t104407.0.html;highlight=caractere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak bardzo podoba sie przod od B7 to zawsze mozesz sobie kupic caly front end i zalozyc do B6! Gdzies widzialem w necie jakis Szwed robil swapa B6 na B7 RS4 i podobno caly przod wchodzi na sruby bez wiekszych przerobek... Oczywiscie koszt bedzie spory ( blotniki, lampy, maska, zderzak i przedni pas) 4-6tys PLN. Choc mozna taniej wyrwac, sam znalazlem przod s-line za 600GBP bez jednego blotnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można wymienić samego przodu. Żeby spasować ładnie lampy od B7 trzeba zamontować błotniki z tego nadwozia.

Poza tym B6 i B7 różnią się charakterystycznym przetłoczeniem biegnącym przez całą długość auta. Jeśli wymienisz błotniki to trzeba wymienić 4 drzwi, tylne błotniki, itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary temat, ale nie do konca wyjasniony, jak to wkoncu jest z tym hofele, trzeba przerabioac maske bo juz zglupialem, przyklad

http://www.lltek.com/hfltek_a4_8e_rs4look.htm

na stronie widac na pierwszych zdjeciach ze maska jest przedluzana, ale dalej na zdjeciu New led light kit za 444$ na zdjeciu po prawej jest pokazany przod z paskami led i na nim maska wyglada na nieruszana tylko sam zderzak jakby "doklejony" bez zadnego wydluzania maski..

jak to wkoncu jest ?

Dzisiaj minelem takie audi ale niestety niezdarzylem sie przyjrzec, ale efekt byl auta byl swiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...