Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Druga wymiana rozrządu - kiedy?


sedi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszystko będzie wymienione zgodnie ze sztuką i na dobrych częściach to drugie tyle spokojnie powinien wytrzymać.Żeby spać spokojnie to po 90 tys. można sobie wymienić chociaż dużo zależy od tego jak auto jest użytkowane(trasa, czy miasto) i ile rocznie robi km, bo więcej niż 4-5 lat to na rozrządzie bym nie jeździł.Przy każdym przeglądzie powinno się skontrolować czy się tam nic podejrzanego nie dzieje.Podstawa do dobre markowe części jeżeli nie z ASO to z pewnego źródła bo podróbek na allegro nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Audi było ze wszystkim w ASO nawet z wymianą piór wycieraczek więc serwis jest tylko ASO a głównie ponad 90% autobany i teraz mam 225tys i sie zastanawiam czy na weekend do tesciów objade :)(500km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to do tych kolejnych 120 tys. spokojnie powinienieś dojeździć ale tak jak kolega wyżej pisze trza się szykować do wymiany także pomału zacznij się rozglądać za częściami i dobrym warsztatem który Ci to zrobi i da gwarancje no chyba że w ASO będziesz robił.Na forum jest kolega TOM77 który ma dobre części w rozsądnych cenach.[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 13:01_________________________________________________

spoko,moze mi sie uda zmienic w piatek,wymieniacie kompletny rozezad (paski wieloklinowe,wielorowkowe) czy zalezy od stanu i podstwaowy zestawik?

Jak wymieniać to tylko całość i na następne 100 tyś. km zapomianasz o problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już najwyższy czas ... ja miałem zmianę przy 120 tyś i zmienię przy 200 tyś jeśli nie sprzedam do tego czasu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nosisz sie z zamiarem spredania? :)

tak powoli tak bo zazwyczaj auto trzymam ok 1.5 roku a już właśnie mija .. więc chyba nie będę ja zmieniał rozrządu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nosisz sie z zamiarem spredania? :)

tak powoli tak bo zazwyczaj auto trzymam ok 1.5 roku a już właśnie mija .. więc chyba nie będę ja zmieniał rozrządu :)

i co nastepnie zamierzasz ujezdzać ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze moje ulubione i najlepsze auto to Audi - może będzie A6 a może A4 B8, tylko boję się tych k***a złodziei non... się pomyśli bo w tym roku i tak mi się nie uda zmienić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam juz 185tys a wymiana byla przy 120tys w niemcach i mialem nadzieje i mam dalej ze nastepna po 210tys a tu 7dni temu auto padlo czarny dym i brak mocy -turbina do regeneracji zalozona i dalej nie gada dobrze nerwy mam ze niespie i czekam mechanik sprawdza wtryski czasami mysle czy to ie cos z rozrzadem ?????

:wallbash: koledzy pomocy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...