Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Alcantara a tapicerka boczków


Silent bob

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Pytanie do jakiegoś eksperta B6. Przejrzalem cale allegro i wszedzie gdzei jest Alcantara to boczki sa rowniez w Alcantarze. Czy tak bylo standardowo ? Patrze teraz na cennik B8 i jest napisane, że obszycie boczków w alcantarze pomimo wybranej tapicerki alcantara sa dodatkowo płatne. Ta opcja kosztuje ok 1300 zl. Podejrzewam, ze bez tej opcji boczki sa w materiale. Moze mi to ktoś potwierdzic ?? Moge kupic kanapy w alcantarze, ale bez boczkow i sie zastanawiam, czy przy kanapach w alcantarze w kolorze czarnym, czarne boczki, ale w materiale bedzie dobrze wygladac ?

Pzdr

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam fotele i kanapę w alcantarze - tapicerka drzwi także jest obita alcantarą. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć - wg. katalogu B6 na rok modelowy 2003 (od kwietnia 2002) alcantara w fotelach i na drzwiach to jeden zestaw (pewnie chodzi tu o pakiet), ale przecież środek można konfigurować dowolnie. Ewentualnie istnieje możliwość, że fotele w danym aucie były wymieniane...

Z ciekawostek - wszystkie zestawy Recaro z alcantarą dla B6 tapicerkę drzwi miały obitą skórą - nie spotkałem jeszcze wersji z boczkami w alcantarze...

Patrząc na kody wyposażenia, N7U na pewno dotyczy foteli i kanapy z alcantarą. Natomiast PLE wydaje mi się, że odpowiada za kompletny pakiet skóra+alcantara... Teoretycznie obie opcje mogą istnieć oddzielnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłokietnik tapicerki drzwi możesz odkręcić - dostęp do śrub masz od wewnętrznej strony tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fotele alcantra +skora a drzwi z alcantra,podlokietnik i reczny ze skory,bez sensu to jest jesli masz doplacac do boczkow z alcantry no ale tak se wymyslili chyba teraz zeby dorobic :gwizdanie: nowe auto bierzesz? fajnie masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...