Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN 1,9 TDi] Wibracje drazka zmiany biegow


Miron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Nie wiem czy w dobrym dziale o tym pisze...jesli nie to sorki. Mam taki problem otóz gdy dojezdzam do skrzyzowania - zwalniam wrzucam luz i samochod staje np. na swiatlach to czuc tak jakby wibracje wieksze nic normalnie . Szczególnie czuć to na drążku zmiany biegów ale wystarczy ze dodam troszeczke gazu i problem zanika. Nie dzieje sie to za kazdym razem ale jednak dzieje.Czy mial ktoś podobny problem ?? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buda tez lekko trzesie ... Ogolnie jest tak ze przy gaszeniu silnika mam wstrzas no i czuc lekkie pukanie na sprzegle jak sie je lekko wcisnie hmmmm. Z wibracja drazka jest tak ze jak wcisne lekko gaz i puszcze to wszystko wraca do normy. Czy to dwumas ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu, bo u mnie czasami występuje to samo, z tą tylko różnicą, że trzęsie tylko i wyłącznie skrzynią.

Dodam, że to zjawisko występuję tylko po gwałtowniejszym wytrąceniu prędkości.

Przy spokojnej jeźdzcie i lekkim hamowaniu to zjawisko nie występuje.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze poduszki pod silnikiem albo pod skrzynią??[br]Dopisany: 22 Maj 2007, 08:39 _________________________________________________Mam jeszcze takie pytanie . Czy którakolwiek czesc układu wydechowego moglaby powodować takie wibracje ?? Czy koniecznie musi być to koło zamachowe ?? bo zauważyłem ze strasznie strzesie mi sie rura wydechowa.W tdi to normalne ze pyrga ale az tak mocno ?? no i zrobilem test czyli przytrzymalem noga wydech okolo 20s wszedłem do samochodu i drgań na drażku zmiany biegów juz nie bylo ....hmmm ? Moze ma ktos jakis pomysł . Nigdy nie jezdzilem innym tdi i moze drgania budy przy starcie i gaszeniu są całkiem normle ale nie mam jak porównać ://

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...