Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne zachowanie kół przy skręcie w lewo


cookiemonster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio zauwazylem bardzo niepokojace zachowanie ukladu kierowniczego.

Wlasciwie tylko podczas parkowania, gdy tocze sie na jedynce i mam skrecone do oporu kola w lewo i lekko podjade to mam wrazenie jakby alufelga trafiala na jakis maly opor po czym przeskakuje do przodu, tak jakby np miala za dlugie sruby i o cos haczyly :shocked:

To chyba niemozliwe skoro wszedzie sa takie same sruby i wszystko gladka sie kreci.

Czy to uklad roznicowy i przeskakiwanie na satelitkach? Mialem regenerowana maglownice jakies pol roku temu, czy to moze miec jakis zwiazek? Niestety mam przykre doswiadczenia z tego typu awariami i wiem ze sporo kosztuje naprawa. Boje sie ze to cos grubszego i moze sie posypac lawinowo :embarrassed:

W jednym serwisie pokrotce opisalem o co chodzi a koles powiedzial ze to normalne jak sie ma skrecone do oporu kola ze co jakis czas przeskoczy :rolleyes: ale cos mi sie wierzyc nie chce

Moze ktos z Was mial cos podobnego. Help!

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym serwisie pokrotce opisalem o co chodzi a koles powiedzial ze to normalne jak sie ma skrecone do oporu kola ze co jakis czas przeskoczy :rolleyes: ale cos mi sie wierzyc nie chce

Masz rację że nie wierzysz, sprawdzałem właśnie taką jazdę i nic nie przeskakuje.

Podnieś przód auta i postaw na podstawkach, weź kogoś do pomocy i skręć kierę do oporu w jedną i drugą stronę i obracaj kołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...