Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 AJM 170 KM, 368Nm by mTronic


stanley

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to wygląda :kox:

Autko zrobiło po optymalizacji jakieś 10kkm, śmiga jak talala :decayed:

DSC_0070.jpg

Poniżej wykres z dzisiejszego hamowania, w samochodzie nic nie było ruszane od ostatniego pomiaru robionego 2,5roku temu. Jedynie przelot jest 80tyś km większy.

Trochę mniej Nm wyszło, ale i tak jest nieźle :wink: Nie wiem, co miało na to wpływ: pogoda, przelot samochodu itp... ?

DSC0387JP_rshxwep.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Artek :>

Dodam ze auto ma seryjne graty (być moze ze kiedys wymieniane na nowe), program nie był robiony hardcore'owo... Nie było niestety hamowane na ori sofcie, ale wszystko wskazuje na to ze musiały być jakies gratisy w serii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tylko nowy soft.

Czy było coś wcześniej dłubane :mysli: nie mam pojecia, chyba raczej nie

Jak będę u mojego tunera zbadamy dokładniej turbo i wtryski czy to oby na pewno seria :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady ,AWX po czipsie robi te granice 170KM ,w AJM jak jest 150 to jest juz max kokx

bez wiekszej turbiny i wydajniejszych pompek nie da sie po porgramie tyle zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady ,AWX po czipsie robi te granice 170KM ,w AJM jak jest 150 to jest juz max kokx

bez wiekszej turbiny i wydajniejszych pompek nie da sie po porgramie tyle zrobic

ja dalej jestem w szoku :shocked:

nie spodziewałem się takiego wyniku, przez to graty będą do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba poprzedni właściciel nie dokończył dzieła a ty teraz sie cieszysz :kox: Napewno autko ma cos nie seryjne zamontowane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze sprezarka i wtryski od AWXa i moze tyle być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że tuner (Tora?), nie wiedząc jaką masz turbiną zawalił Ci ciśnienie doładowania rzędu 1,4-1,5 bara? Bo jakoś inaczej nie widzę szansy na osiągnięcie w miarę bez dymu 170 KM z AJM. No chyba, że g... wiem i było to możliwe. Skoro tak to gratuluję odwagi...

Jeśli masz GT1749V i wyciśnięte z niej 170 KM, to już w ogóle jestem pod wrażeniem i na Twoim miejscu oczekiwałbym szybkiego i spektularnego odlotu suszarki do krainy Wiecznych Łowów. :wink4:

Na Twoim miejscu zweryfikowałbym tą moc na innej obciążeniówce i zrobił logi z doładowania.

Wóz kopci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyjeżdzam na urlop, więc wszystko sprawdzę później

Hamownia dobra bo to Elprosys w Gliwicach (dzisiaj hamowaliśmy się grupowo z klubu)

Wóz zakopci przy pedale w podłodze, ale bez przesady

Logi robiłem, doładowanie jest w pewnym momencie rzędu 1,4 bara

sprężarkę jak napisałem spr później bo dziś to normalnie dzień szakala

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty mocy 23,3 KW :wallbash:

A ma ktoś wykres jakie sa straty przy quattro nie moge teraz znaleźć takowego wykresu żeby zaspokoić ciekawość a wiem, że jest gdzieś na forum bo jakiś czas temu widziałałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley odnośnie doładowania to jest rzędu 1,4 czy bliżej 1,5 i jaki masz konkretnie mapp sensor założony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty mocy 23,3 KW :wallbash:

A ma ktoś wykres jakie sa straty przy quattro nie moge teraz znaleźć takowego wykresu żeby zaspokoić ciekawość a wiem, że jest gdzieś na forum bo jakiś czas temu widziałałem

quattro masz straty rzędu 60-70 km - dziś na hamowni takie wychodziły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty mocy 23,3 KW :wallbash:

A ma ktoś wykres jakie sa straty przy quattro nie moge teraz znaleźć takowego wykresu żeby zaspokoić ciekawość a wiem, że jest gdzieś na forum bo jakiś czas temu widziałałem

quattro masz straty rzędu 60-70 km - dziś na hamowni takie wychodziły...

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_a4_avant_18t_apu_17_slinewykres_z_hamowniseria-t99416.30.html

W tym wątku jest wykres ośki i wychodzi 53,7KM więc jak to jest na prawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy wczoraj grupowo na hamowni było 18 autek kilka quattro i tak mniej więcej wychodził

tu masz 1 przykładowe - 1,8 TQ - APU

http://www.postimage.org/image.php?v=Pq1ODiSi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...