Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z znalezieniem ubytku brakującej śruby


artiii

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem jak byłem na zlocie jak robiłem łapę to przyniósł mi kolega z forum śrubkę i mówił mi, że to od mojego i mam dylemat, bo Niewinem gdzie mam szukać miejsca. Śrubka ma długość około 5-7 cm jest na imbusa Macie pomysł gdzie to mogę szukać, bo nie mam tunelu a tak szukać pod autem wszędzie to trochę trudno Proszę o pomoc bo nie wiem czy nie wypadła z ważnego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie rozkręcałeś?

Na kanale to robiłeś wcześniej?

Jedyne wyjście jechać na kanał i posprawdzać dokładnie co odkręcałeś.

Może kolega miał starą śrubę i zrobił Cię w balona że zostały śrubki po naprawie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może z przegubu przy skrzyni ?? Cieżko powiedzieć w auci generalnie jest masa śrub , daj fotke moze się coś wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok fotkę dam popołudniu, bo musze naładować baterie. Tylko, że ja nic nie rozkręcałem:) na zlocie mi koleś przyniósł jak zaparkowałem i powiedział, że jak na łapie zawracałem to mi wypadła, a tunelu niestety nie mam: / Mam miejsce gdzie mogę podjechać takie wzniesienie i wchodzę pod auto i szukam :), dlatego pytam was o przypuszczalne miejsca, bo ciężko doglądnąć auto jak nie jest wysoko podniesione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imbusowe w siedzą np. przy dokręceniu zacisków. Imbusami są mocowane też różne elementy w silniku. Można pomierzyć śrubę, spr. klasę śruby i po ETKA dojść jaki ma numer (ewentualnie kilka) i przez wyszukiwanie powiązań dla twego auta dojść gdzie takie są użyte.

Ale może byc też tak że u mechanika komuś spadła na osłonę i wypadła dopieru teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jestem umówiony u mechanika w poniedziałek, bo coś mi w silniku terkocze wiec powiedział, że przepatrzy gdzie ta śruba mogła się wykręcić a jak mu sie nie uda to będę was dalej prosił o pomoc zrobię ta fotkę wymierzę itd.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz mocowanie kompresora oraz rozrusznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...