Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bydgoszcz Krakowski serwis


michalutp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem u nich 2 razy, za pierwszym razem w maju na przegląd klimy bo promocje mieli- wymiana czynnika, wymiana oleju i sprawdzenie szczelności 90 zł a teraz niedawno przegląd zawieszenia i ustawienie zbieżności-70 zł w biurze obsługa super, a mechanicy jak się z nimi pogada też spoko. Jeśli czegoś nie będę umiał naprawić to na pewno do nich będę jeździł.

adres:

ul Fordońska 76

85-719 Bydgoszcz

tel 052 342-18-78

(wjazd jest ten sam jak do policji pierwsza w prawo za ul Kazimierza Wielkiego jadąc w stronę fordonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z nimi niezbyt dobre doświadczenie.

Byłem kiedyś ze znajomym na wymianie tłumika w 406-tce. Nie mieli akurat do tego modelu i silnika więc wzięli jakiś inny, odcieli końcówkę, dopasowali tak, żeby szło zamontować i zadowoleni. Oczywiście po tym zabiegu samochód nie miał już takiego ducha i prędkości jak powinien. Niezbędna okazała się wymiana na właściwy.

Osobiście nigdy do nich nie pojadę i nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się zbliża przeglądzik po 90

jestem ciekaw, jak u nich pójdzie i ile skasują ....... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODRADZAM WSZYSTKIM TEN SERWIS !!!!!

Byłem u nich wczesniej przed wybudowaniem tej nowej czesci z naprawa klimatyzacji podłaczyli maszyne powiedzieli ze szczelna i napełnili po 3 dniach czynnik uciekł zaczeli rozkrecac cały układ stwierzili ze do spawania jest waz pospawali go rzekomo napełnili znów 3 dni i czynnik uciekł na co dostałem na koniec rade od samego pana Krakowskiego ze musze jechac gdzies gdzie napełniaja lodówki i napełnic gestszym freonem bo on to uszczelni!!!

no i przyznał ze nie spawali jednak tego weza za którego spawanie zapłaciłem, a przyczyna był skorodowany parownik który po 5-7 latach jest standardem w astrach 2 i vectrach b.

Brak kompetencji, wiedzy, i złodziejstwo w biały dzien!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...