Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] 1997 elektryka


jarek1971

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie w imieniu kolegi który ma b5 1,9 tdi 2000r automat.Posiada wyświtlacz na którym figuruje temp.zew.oraz zmiany biegów w automacie.kiedy rano zapala wyświetlacz działa ok,natomiast w miare jak autko sie rozgrzeje to wyświetlacz tak jakby blaknie a póżniej już nic nie widac.jaka jest przyczyna czy wyświetlacz można wymienic,jaki jest koszt i czy to9 sie opłaca.Dzięki czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to jest sprawka tych "zimnych lutów" jakie powstają w połączeniach przy wyświetlaczu, proponuje poczyścić i posprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS co z wymianą czy sie opłaca,czy można wymienic sam wyświetlacz?

uzupełnij profil[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 09:02 _________________________________________________mam problem bo nie wiem jak uzupełnic profil,nie moge tego znaleźc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można i wymienić ale może warto pomyśleć o wyświetlaczu z FISem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma wyswietlacz z FISem,chodzi o to że kiedy autko sie zagrzeje to zanikają mu na wyświetlaczu temp.zew.oraz zmiany biegów ponieważ ma automat.Pytanie jak sobie z tym poradzic?W ASO mu powiedzieli że te typy tak mają i nie da sie nic z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO mu powiedzieli że te typy tak mają i nie da sie nic z tym zrobic.

Niestety w ASO mieli rację, prawdopodobnie podła jakaś elektronika, licznik do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W autach 1999-2001 są chyba dwa rodzaje procesorów (JAEGER'a lub VDO) pierwszy z nich jest powodem nielicznych awarii a co ważne niemal nie do kupienia wiec nienaprawialne ale koleś z Poznania gdzieś wysyłał swoje zegary i mu to zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od 8 miesięcy jeżdzę z uszkodzonym JAEGEREM.Tam jest walnięty procesor Motoroli HC08.Koszt naprawy to około 500zł w firmie ze Śląska www.lptronic.eu .Muszę wkońcu oddać im ten licznik do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...