Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???


David

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko w temacie :> nie widzialem jeszcze kogos z a4 klub na forum kto pracuje w danii,wiec moze sie ktos ujawni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto pracuje?

ja pracowałem sezonowo (okolice odense, bogense) byłem z ekipą, na trzy audi:) b5sedan b5avant i b6avant wiec przez nie spelna 3 miesiece mielismy mini spot pod chmurką,

mozliwe ze w tym roku także bedzie kurs na danie, wieć bedziemy mogli sie zorganizowac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie pogoda poprawi mozna gdzie sprobowac sie ustawic,najlepiej w srodku Danii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez wiekszosc miesiaca spedzam teraz w dani tylko nie przyjezdzam tutaj swoja niunia ;( ale zawsze jakos cos mozna sie dogadac ;)

ja urzeduje w Helsingor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez wiekszosc miesiaca spedzam teraz w dani tylko nie przyjezdzam tutaj swoja niunia ;( ale zawsze jakos cos mozna sie dogadac ;)

ja urzeduje w Helsingor :)

shit daleko odemnie :confused4: ja mieszkam w Vejle.widac pewnie Szwecje od Ciebie co?

ogolnie malo nas w Danii z a4 klub , moze dlatego ze tu auta drogie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no ceny aut maakryczne a fakt jest do szwecji to kilometr morzem mam :decayed:

ale mowe RS widziałem juz tutaj tylko to zapewne nawet nie był statystyczny dun...

ael w szczecinie mozemy sie spotkac :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dam rade jakiegos dnia sie pojawic w Szczecinie na spocie ale w niedziele jest ciezko bo ruszam ze Szczecina o 12 bo wieczorem do pracy na noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wypali to w okolicach kwietnia-maja wybieram sie do szwecji możliwe ze w okolixach malmo bedę ,więc można pomyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wypali to w okolicach kwietnia-maja wybieram sie do szwecji możliwe ze w okolixach malmo bedę ,więc można pomyśleć :)

do pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wypali to w okolicach kwietnia-maja wybieram sie do szwecji możliwe ze w okolixach malmo bedę ,więc można pomyśleć :)

do pracy ?

tak, o ile bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia zycze :good: sam troche zaluje ze nie pracuje w Szwecji,oni maja normalne ceny aut a dania i norwegia nie :sick3: b5 99r tdi kosztuje w danii ok 50 tys zl w przeliczeniu na pl a w szwecji tak jak w polsce czyli ok 20 tys zl a zarobki w danii i szwecji podobne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny aut w szwecji to na podobnym poziomie jak u nas, akurat nie widziałem żadnej a4 był natomiast passat 98 w dieslu i cena moze z 1 tys zloty wieksza niż tutaj, nie wiem jak wygląda sprawa z opłatami itp. :mysli: co mi sie podoba w szwecji to niezłe drogi :decayed: wiec zawieszenie odpoczywa :kox: , w sumie jak wracałem przez danie ,niemcy jakość dróg ok ,najgorzej w olszynie :wallbash: ale byli śmiałkowie dla których płytowa autostrada nie robiła róznicy :polew: , a Ty swoja a4 masz na polskich blachach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze ktos blizej mnie sie trafil ;) [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 20:47_________________________________________________

co do ceny aut w szwecji to na podobnym poziomie jak u nas, akurat nie widziałem żadnej a4 był natomiast passat 98 w dieslu i cena moze z 1 tys zloty wieksza niż tutaj, nie wiem jak wygląda sprawa z opłatami itp. :mysli: co mi sie podoba w szwecji to niezłe drogi :decayed: wiec zawieszenie odpoczywa :kox: , w sumie jak wracałem przez danie ,niemcy jakość dróg ok ,najgorzej w olszynie :wallbash: ale byli śmiałkowie dla których płytowa autostrada nie robiła róznicy :polew: , a Ty swoja a4 masz na polskich blachach?

z tego co mi wiadomo to dunskie na David

a dowiadywales sie moze David ile zwrotu podatku dostaniesz wrazie bys chcial zarejestrowac swoje malenstwo u nas ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenu aut w Danii faktycznie sa smieszne a gdy dowiadywalem sie o przerejestrowanie na dunskie tablice to musialbym zaplacic 60% ceny rynkowej "podatku" i za moja niunie z 98 zawolali mi 35 000 dkk wiec podziekowalem. kupilem ja za 13 a podatku mialbym zaplacic wiecej nic kosztowala w polsce. Dania pod wzgledem samochodow to smieszny kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie to 60% chyba ich wartosci... tutaj jest wszystko smieszne ale przegieli niech znajda kupca nam za te ich 60% wartosci chociaz nie mowiac o pełnej to z checia odrazu oddaje moja chociaz na czysto bym wyszedl :D:decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Was braciaszki,ja mieszkam w Ringsted śmigam czarnym avantem.Do kraju będe gonił dopiero na Święta Wielkanocne,można zorganizować jakiś spocik!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Was braciaszki,ja mieszkam w Ringsted śmigam czarnym avantem.Do kraju będe gonił dopiero na Święta Wielkanocne,można zorganizować jakiś spocik!!!

Siema sprawdzalem Twoja wioche i mieszkasz na wyspie :cool1: ja w Vejle ludzi z Danii tu na forum to na palcach jednej reki :gwizdanie: smigasz na pl tablicach czy dk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche nas tutaj mało chyba,że pozostali to incognito. :no:

Ja do pracy autem nie dojeżdzam,mieszkam obok.Auta używam rzadko staram się teraz o pozwolenie u Skata.Mam na polskich blachach!!! :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...