Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 A4] Jak wymienić przełączniki od szyb ?


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kupiłem sobie mały "komplet restoracyjny" - nową kierownicę (S-Line), manetkę biegów (też S-Line), włącznik świateł i pstryczki od szyb od strony kierowcy - czyli elementy podlegające największemu zużyciu we wnetrzu.

Wszystko wiem jak wymienić, poza przełącznikami od otwierania szyb. Wymieniał juz ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elb jakbys pojawil sie na spocie tak jak obiecales to bys sie dowiedzial :tongue:

Chlopaki jak to zmieniali to caly boczek trzeba sciagac

ps ile placiles za guziki i skad sa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem mało oryginalny - z ASO :-)

Ile kosztowały nie pamietam, bo ostatnio odbierałem razem jeszcze kilka części i płaciłem +2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcialbys jakies szczegoly to Poziek albo Adamooo oni to rezali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELB wpadnij na spota to Ci wymienimy :P

a poważnie to musisz zdjąć listwe, odkręcasz 4 śrubki, potem zostaje jeszcze jedna śrubka za zaślepką przy rączce i dokładnie po środku na samym dole długa jedna śróba. Ściągasz od dołu. Niestety pękają spinki. Mnie zawsze jak ściągam min. 3 sztuki. Spinek mam w domu jeszcze ze 20.

Sugeruje wpaść na spota, to zabiore spinki i wymienimy Ci to z Adasiem. Druga rzecz to przełącznik świateł : wierz mi nie pojdzie ci tak łatwo :P

Poza tym dostałem info od wyższej instancji: ELb + ASO promotion = ElB klubowicz... Elbowi do klubowicza brakuju już tylko jedenej wizyty na spocie... rules are rules :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobię wydech to wpadnę.

Włącznik świateł to pestka. Już raz wymieniałem. Niestety ten jeden raz poskąpiłem i kupiłem used banghead.gif, okazał sie być bardziej skatowany niz na zdjęciu, no i zaraz niestety wyglądał tak jak ten stary. Dlatego tym razem kupiłem nowy.

Ale ten boczek to mnie trochę przeraża.

Wymieniłem już sobie fajerę, teraz muszę jeszcze wymienić manetkę biegów i tą czarną płytke u podstawy (też już mam).

uzupełnij proszę profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu bo mam podobne problemy, otóż jestem w trakcie zakładania ori skóry i zatrzymałem się na etapie wymiany podparć łokcia z przełącznikami, o ile przełączniki dość logicznie udało się wyjąć i są gotowe do montarzu o tyle podparcie (poszycie tapicerowane) jest chyba zgrzewane na stałe i jestem w kropce..

potrzebuje porad może jakiś sprawdzonych patentów jak to zrobić bo na pewno nie jeden klubowicz zmieniał tapicerkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sily, trzeba wyciac te zgrzewy co trzymaja ten plastyk z obiciem i nowy przykleic i to samo miejsce, klej dowolny do plastyku, lutownica tez sie przyda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...