Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

ja do H4 zapodałem Philips Blue Vision i jestem zadowolony, w miare białe światło, nie niebieskie czy jakiś inne filoletowe wynalazki...no moze pod jakimś kątem widać niebieskawą poswiatę ale na drog pada w miarę białe światło :!:

poprzednie zwykłe żarówki troszkę lepsze od świeczek były :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był test w Auto Świecie tydzień temu.

Polecają Boscha, Philipsa, Osram (6/6 pkt). Hella średnio wypadła (3/6).

A te wszytkie z supermarketów odradzają większośc ledwie (1/6) dostawały: pyle i inne.

Piszą, że nie tylko słabo świecą, a wręcz potrafią uszkodzić reflektor (farba na szczycie H7 odparowuje i osadza się wew. reflektora)

p.s Ktoś zna taką firmę Narva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na drog pada w miarę białe światło

juz myslalem ze zainwestowales w xenonki:):) z niemca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do lamek Boscha kupiłem H7 Tungsram 50+ :D

To są chyba najlepsze z tych "marketowych". A nad lepszymi się kiedyś pomyśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam Osram Silverstar i dają mocne świato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ostramy +50%, teraz mam tungsramy +50% obie dają podobnie, ale jakis szczeglonych roznic nie zauwazylem, kiedys na akp wrzucalem artykul z przed chyba roku czy dwóch na temat tych zarowek (+50%). Jak znajde to wrzuce i tutaj. Wynikalo z niego ze ostarmy tungsramy i philipsy są ok.

Ja nie polecam zdecydowanie zarowek o podwyzszonej mocy np 100W bo wypalają odbłyśniki w lampach i po kilu miesiacach robią sie czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam zdecydowanie zarowek o podwyzszonej mocy np 100W bo wypalają odbłyśniki w lampach i po kilu miesiacach robią sie czarne.

W Oplu jeździłem na takich dwa lata (kolejny właściciel jeszcze rok) a w B3 jeździłem równy rok i zero problemów ;)

Wypalają owszem, ale nie tak od razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był test w Auto Świecie tydzień temu.

Polecają Boscha, Philipsa, Osram (6/6 pkt). Hella średnio wypadła (3/6).

A te wszytkie z supermarketów odradzają większośc ledwie (1/6) dostawały: pyle i inne.

Piszą, że nie tylko słabo świecą, a wręcz potrafią uszkodzić reflektor (farba na szczycie H7 odparowuje i osadza się wew. reflektora)

p.s Ktoś zna taką firmę Narva?

Ja mam żaróweczki narva i powiem że calkiem przyzwoicie świecą,ładnym białym światłem :smile:

[ Dodano: 2006-06-22, 09:56 ]

Mialem ostramy +50%, teraz mam tungsramy +50% obie dają podobnie, ale jakis szczeglonych roznic nie zauwazylem, kiedys na akp wrzucalem artykul z przed chyba roku czy dwóch na temat tych zarowek (+50%). Jak znajde to wrzuce i tutaj. Wynikalo z niego ze ostarmy tungsramy i philipsy są ok.

Ja nie polecam zdecydowanie zarowek o podwyzszonej mocy np 100W bo wypalają odbłyśniki w lampach i po kilu miesiacach robią sie czarne.

Tungsram to podróbka Osrama :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w sumie nie dawno zakupilem zarowki azur vision czyli efekt kameleon :mrgreen: mam lampki H7 zaroweczki wygladaja cudnie i zarabiscie swieca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tungsram to podróbka Osrama :wink:

Podróbka czy nie, z tych wszystkich hiper-ksenon-zenonów świecą najlepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tungsram to podróbka Osrama :wink:

Podróbka czy nie, z tych wszystkich hiper-ksenon-zenonów świecą najlepiej :D

Chyba rzeczywiście zrobiłem babola, a bylem świecie przekonany ze to normalna firma :neutral:

Tutaj obeicany test.

test380arstr15yr.th.jpgtest380arstr26bu.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba by chyba temat rozbić na H4 i H7 u mnie w reflektorach siedzi 4xH7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma to firma nie ma rozbijać. Skoro H4 ma do kitu to H7 będą nie lepsze. Ja też mam 4xH7.

Jeśli o mnie chodzi to światła mijania brałbym jakieś lepsze, a na długie ciut może tańsze ale też nie te typowe z Supermarketów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2R :]
dokladnie 700pln i po problemie

a co to takiego? :shock:

jakie zarowki mam u siebie? wg ksiazki sam naprawiam, mam H7, ale gdzies na forum bylo, ze H4. mam swiatelka Valeo z przeciwmglowymi wewnatrz i chce zalozyc biale zarowki, bo te zolte swieca jak w jakims zuku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...