Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej używałem wysilonych żarówek night breakerów i inne cuda i świeciły tylko rok w najlepszym wypadku, ale najczęściej pół roku.

Od czerwca 2012r. mam zwykłe tungsram H7 za 12zł za szutkę i dziś dopiero się jedna spaliła. A przecież jeździ się cały czas na światłach. Na pewno kupie je ponownie.

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A inne żarówki ile Ci wytrzymują ? Owszem zawsze może być jakaś wadliwa partia , ale problem może być po stronie instalacji.

no własnie w tym sęk że normalne zwykłe żarówki świecą mi bardzo długo, nie jestem w stanie okresilć ile ale tak jak żarówki świecą, mysle ze ok 1 roku bez problemu świeci. na zwykłe nigdy nie zwracałem uwagi więc cieżko mi powiedzieć. ale zdecydowanie dłużej napewno nie 2 miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie naciolem na zarowki cool blue hyper osrama i powiem ze wygladaja calkiem niezle ale strasznie ciemno przed autem takze na dniach wylatuja z auta. A moze ktos ma zaroweczki u siebie ktore swieca leciutka niebieskawa barwa ale daja wiecej jasnoci na drodze. Moze jakis Philips?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sie naciolem na zarowki cool blue hyper osrama i powiem ze wygladaja calkiem niezle ale strasznie ciemno przed autem

kolego OSRAM cool blue INTENSE

będziesz zadowolony :) obecnie jeżdżą w jednym moim aucie i są super.

Barwa klosza jest biała, a na drodze jaśniutko i też biało

czy to mokra nawierzchnia czy tez podczas deszczu wszystko super widać :)

pod warunkiem że masz lampy w dobrym stanie ale patrząc że jeździsz A4 B8 to raczej masz w idealnym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie lampy w stanie lerfekt ale mam tezarowki na drogowych i wydaja mi sie zolte i wlasnie szukam cos pomiedzy i myslalem nad Philips blue Vision albo color blue co o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat tyvh Ci sie nie wypowiem bo nie miałem do czynienia, ale tak jak z tym osram cool blue Intense moge smiało polecic :)

ale pamietaj że im żarówka bedzie bardziej niebieska tym mniej swiatła masz na drodze, a juz nie wspomne o tych chińskich niebieskich gdzie w deszcz jedziesz jakbys miał swiatła wyłączone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja mam taki efekt teraz i musze cis z tym zrobic. No nic poczekam jeszcze na wypowiedz kogos innego. Ale dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła w samochodzie nie sa do wyglądania tylko do oświetlania drogi. Jeśli chcesz dobrze widzieć, to niebieski jest błe, lekko żółtawy jest git :). Kupując do roweru super mega latarkę Convoy S2 z tunningiem specjalnie zamówiłem diodę o barwie ciepłej i nie żałuję. Na pohybel niebieskim filtrom!

Edytowane przez Rotor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Philips WhiteVision ma temp. 4300K jak xenon. Może warto spróbować.

Zraziłem się do Osrama po niewypałach, jakim moim zdaniem są NightBreakery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja mam taki efekt teraz i musze cis z tym zrobic. No nic poczekam jeszcze na wypowiedz kogos innego. Ale dzieki

Ale Osram cool blue INTENSE to są całkiem inne żarówki

niż Osram cool blue hyper.

tak jak mówie te 1 pieknie droge oświetlają, nie zabierają swiatła jak reszta chińskich żarówek z niebieskim filtrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale chcialem ususkac barwe zblizona do ledowych dlr a wyszlo odwrotnie no ale czlowiek sie na bledach uczy i wole posyawic na bezpieczenstwo niz na wyglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Cie doskonale rozumiem :)

Te cool blue intense swieca lepiej niz zwykla standardowa zarowka.

Wiecej swiatla jest na drodze oraz jasniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te Philips White Vision co pisałeś o temp 4300K można założyć zamiast zestawu HID i efekt będzie ten sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest H4 a nie H7 to jedno , a dwa to bańka żarówki jest zbyt niebieska przez co światło będzie blue ale po deszczu lub w czasie deszczu nic nie będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że w deszczu będą dobrze świecić - są całe niebieskie.


A czy te Philips White Vision co pisałeś o temp 4300K można założyć zamiast zestawu HID i efekt będzie ten sam?

Żadna żarówka nie da Ci tego, co xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...