Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Odpala i gaśnie ...


Audioza

Rekomendowane odpowiedzi

Albo w ogóle miał jakiegoś inteligentnego mechanika któremu coś nie wyszło/wychodziło i odłączył immo bo myślał/chciał sprawdzić czy to to :)

moglo byc i tak,ale wtedy by kontrolka pokazywala cuda... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to polski mechanik to oni wiele potrafią (pamiętam jakie cuda wymyślali u mnie jak miałem golfa :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem także jest to immo. Miałem taki przypadek i po wymianie baterii w pilocie problem sie rozwiązał. Nie wiem czy to miał jakiś związek ale sądze że tak jeżeli jest już ok.

To nie mogło mieć związku bo kostkę z immo powinien czytać nawet jak wyjmiesz w ogóle baterie z kluczyka

Może i nie ... ale jak wymieniłem baterie to jak ręką odjął. A zdarzało mi się to notorycznie i zanim autko odpaliło ze 4-5 razy zgasło. A baterie nie w kluczyku tylko w pilocie od alarmu. Nie mówię że na 100% miało to związek ale jak wcześniej pisałem to pomogło. Być może zbieg okoliczności i w tym momencie nastąpiła samo naprawa hehe :wink4:

Po prostu przy wymianie baterii "wymiętosiłeś" kluczyk i pewnie to coś pomogło :)

w kluczyku nic nie wymieniałem:) tylko w pilocie od alarmu... Zamykanie z kluczyka mi niestety nie dziala:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kluczyku nic nie wymieniałem:) tylko w pilocie od alarmu... Zamykanie z kluczyka mi niestety nie dziala:(

czyli wkladasz kluczyk do zamka i nie zamkniesz?sory ale nie kumam problemu-pilotem zamykasz? ,a kluczem nie mozesz,czy masz osobny pilot do alarmu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie same objawy. Szukałem wszędzie, aż w końcu po n-tym podłączeniu do kompa pokazało słaby sygnał z immo. Zmieniłem kluczyk na zapasowy i takie objawy się skończyły. Jeżdżę bez takich usterek już ponad rok, więc na pewno to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, w aucie nie ma imo. Silnik 1.6 adp 8 zaworowy, gasł zaraz po odpaleniu przeważnie na zimnym silniku. Okazało sie ze w aucie są 2 czujniki temperatury jeden pokazuje temp na desce drugi odpowiada za dawkiwanie  paliwa (ssanie ) po wymianie tego czujnika problem zniknoł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...