Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Taki temacik co by trochę zwiększyć odwiedzanie naszego forum :decayed:

Piszcie jak kogoś zobaczycie.. przy okazji się poznamy lepiej :mysli:

dzisiaj około 9 Cor72z na krzywego :>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem :) w niedziele na lotnisku w Makowicach :D[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:27_________________________________________________dzisiaj zostala namirzona przeze mnie ładna A4 na Ul. Łokietka:) zaparkowałem za nią srebrna 1.9TDI końcówka nr. rej. 40M. zaparowałem sobie za nia i wdzę ramke pod tablice klubową A4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170220101219.jpg wie ktoś czyj to furacz:P? dzisiaj ustrzeliłem na starówce :evil: wygląda na prawdziwe S4 :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tam stoi, widzialem go pare razy ale kierowcy ani razu...[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:17_________________________________________________Na skrzyżowaniu europejskiej zarejestrowałem taką sztukę na klubowych ramkach...

345028a59201e014med.jpg

Poznaje ktoś?;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poznaje :decayed: zdjecie zrobione jak bylem na urlopie w Egipcie a autem jezdzil moj mechanik-walczacy z moim problemem :kwasny: niedaleko na ul.Krakowskiej jest moj serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz ty sobie na urlop jezdzisz a auto sie sciga po nocach w szczecinie :D

ps. nie moge ci PW wyslac bo jakis limit .. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie dostalem od Ciebie Pw a to pewnie przez to ze mialem pelna skrzynke :disgust:

na tym zdjeciu mam jeszcze prawy przedni kolpak :gwizdanie: moze ktos widzial w szczecinie kolpaka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poznaje :decayed: zdjecie zrobione jak bylem na urlopie w Egipcie a autem jezdzil moj mechanik-walczacy z moim problemem :kwasny: niedaleko na ul.Krakowskiej jest moj serwis.

Siemka, piszesz o serwisie Rafała Żelepienia na Krakowskiej ? Jeśli tak to czy możesz coś powiedzieć o nim, dobry jest, ogarnia tematy audiczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie widziany Cysiu w Nowogardzie :) apropo, masz prawą tylną żarówkę do wymiany z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy granatowego avanta z naklejką klubową z tyłu widzianego dzisiaj ok 17 od Taczaka aż do Bezrzecza :) (ZPL1...4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy w szarym avancie b6 (klubowa tabliczka pod rejestracja) który wjeżdżał na rondo od strony ul Czarnieckiego rejestracji nie pamiętam :P bo się zapatrzyłem na tabliczkę klubowa :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego sedana B6 który stał dziś pod wydziałem informatyki koło 9:30. Z naklejką z tyłu :)

Czy to czasem nie fura kolegi Spiidy była ?

Czyżby ktoś jeszcze był z wydziału Informatyki ? :) pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli za czarnym sedanem B6 stał niebieski sedan B5 bez naklejki to ja :kox: a z tyłu nochal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ZUT, innego wydziału informatyki raczej nie ma. Na Uniwerku jest ale o innej nazwie.

A co do auta to zgadza się :) Czarny sedan a za nim też ładna b5 :)

No to pozdrawiam Was obydwu heh :) na jakim kierunku jesteście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :) ja z WI jestem. Książki dziś do magisterki oddawałem i patrze ładne niunie stoją to się przyglądnąłem :) i patrze naklejka heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana ładna audinka, czarna A4 B6 na skrzyzowaniu z bronowicką pół godziny temu jakaś godzina 20:10 idę z kundlem i terrorystą patrzę a wlepa na zadku siedzi :) ciekawe czyja to ! Końcówka na tablicy to ....40R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...