Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

moja :> trzeba było machac i krzyczec to bym sie zatrzymal :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe tez byles dzis na krema koło godziny 14:30 ?? Musialem na zad looknąć czy jest wlepa :)[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 21:40_________________________________________________Znowu widziany spiidy dzisiaj koło 21:10 miedzy mercedesami na krema a seatem żółtym to chyba był i inną A4 ale bez wlepy przechodziłem koło Was z Panną i psem i praktycznie dotknąć mogłem Twojego auta ale was dużo było i nie chciałem przeszkadać obstawiałem że ty to ten w czarnej bluzie z kapturem bo w sumie nie widzialem jak z niej wysiadałeś:) był tez jakiś w czerwonej bluzie, któryś z was pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ja w tej czarnej bluzie hehe :good: kurde ze nie zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z godzine temu spotkałem kolege w chyba srebrnym B5 sedanie na klubowych ramkach na meczu Pogoni Szczecin jak wyjezdzal z parkingu zreszta jak i ja :)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,w weekend czarne audi B5 na zpl 10XXX widziany w Policach ,z tyłu nalepka klubowa,ładna audi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny granatowy B5 Avant po II lifcie z ramkami klubowymi i naklejką z tyłu widziany dziś około 18 na 26 kwietnia, potem poleciał w prawo w kierunku Kordeckiego. Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad ma na granatowej A4 sedan ramki klubowe, ale jeszcze nie miałem okazji go poznać. Często parkujemy obok siebie na Witkiewicza. Tyle, że moja srebrna jest nieoklejona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowy B5 Avant na klubowych ramkach, ZS ***5S, widziany wczoraj około 19.40 na parkingu przed selgrosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam!! Moja stała trochę dalej na wprost wejścia,taka srebrna avant b6 bez ramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20100620192931209.th.jpg20100620200209491.th.jpg20100620200220943.th.jpg

około godziny 19 / 20 na szmaragdowym taka piekna sztuka za mną wjezdzała, objechałem parking zeby z przodu zobaczyc i zauwazylem klubowe ramki ale ze z rodzinką to nie przeszkadzałem :) czyja to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Galec :P na Twardowskiego :P albo tamte okolice :P pewno do domu leciał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

345028a59201e014med.jpg

Ja dziś ten samochód upolowałem na Boh. Warszawy, zjeżdżał do Carrefoura o godz. 19:46.

Przypominam o obowiązku jazdy na światłach oraz informuję o przepalonym lewym stopie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzialem a4 za mna :gwizdanie: a ramki klubowe masz?? swiatla mam zapalone bo mam modul swiatel dziennych z b7 :rolleyes: o stopie wiem ale sie nie wzialem za niego dzisiaj pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakoś hmmm 16:30 coś koło tego widziałem ładne identyczne jak moje granatowe Audi A4 Avant po II lifcie z naklejką klubową z tyłu.

Było to na ulicy szerokiej w długim korku aż do koscioła na krzekowie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:20 brama portowa przy kurierze granatowy avant. pozdro z niebieskiego avanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...