Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj widziana koło 18tej na Bronowickiej w Avancie, granatową A4 1.9TDI na szczecińskich blachach z klubowa wlepą za kółkiem Pan krępej budowy z wąsem, śmiem wątpić że to father pożyczył furkę od klubowicza:D

Dzisiaj koło 17:40 widziana zielona A4 z klubowa wlepą z ciemnymi tylnymi lampami lekko wygięty tłumik, zdrowa gleba koło PKP przeleciała prosto i kierowała sie w stronę Wyszyńskiego. Zielona Audina na blachach ZPL 17... migałem światłami ale kierowca był skupiony na lawirowaniu pomiedzy studzienkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziana B5 w zielonym kolorze z wlepa klubowa i ramkami pod rejestracjami końcówka rejestracji ....YL. Stała na parkingu obok szkoły Park 3 Maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często widzę granatową B5 w avancie z wlepą na tylnej bocznej szybie zaparkowaną na Niemierzyńskiej przy budynku Pomeranii. Któż to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ok godz 13 widziany Mystic skrecal z placu Lotnikow w strone trasy Zamkowej

widzialem z daleka ale poznalem grill rs4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ok godz 13 widziany Mystic skrecal z placu Lotnikow w strone trasy Zamkowej

widzialem z daleka ale poznalem grill rs4 :kox:

Jechałem własnie dokładnie tak jak piszesz ale o 10.30 wiec to chyba nie byłem ja :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ok godz 13 widziany Mystic skrecal z placu Lotnikow w strone trasy Zamkowej

widzialem z daleka ale poznalem grill rs4 :kox:

Jechałem własnie dokładnie tak jak piszesz ale o 10.30 wiec to chyba nie byłem ja :no:

no to bylo z daleka ale widzialem czarne b7 avant z grillem od rs4,no chyba ze w szczecinie jest jeszcze jedno takie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis 20:30 na Bogumińskiej kierunek Police usiadłem na tyłku :cool1: granatowemu sedanowi B5 -ZLO czy ZGL....908 z podkladkami 4umowymi, potem skręciła w prawo na światłach w Podolską[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:24_________________________________________________01.02.2011- 7:20 - długosc wałów chrobrego kier most długi - ciemne a4 b5 sedan ZPL 1717... z wlepka na klapie

P.S - zrób koncowy wydech bo siara z takimi drutami jeździć... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana dzisiaj; 04.02.11 na gryfinskich blachach ZGR ..KK srebrna audinka 1.9Tdi z klubowa wlepa na europejskiej az do ronda na cukrowej. Mijalem swoja czarna smoczyca A8 i strzelalem awaryjkami a wczesniej dlugimi. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna b7 z naklejką na klapie, na blachach ZS 28**T widziana w sobotę około 14 na parkingu w carrefourze. Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniedzialek 21 luty ok godz 20-20.15 widziany Avant b5 kolor granat na mieszka, mnie tez widzial pozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela 13.03 godz.15ta widziana na parkingu galaxy poziom reala - zółty? -oczojebny :blink: sedan ZS 4811... wlepa klubowa

w tym samym dniu o 16tej na parkongu bierdonki na obotryckoiej granatowy avant ZPL 8027...

a dzis o 16 z autostrady na panoramie zjeżdżałem za a6 avantem na szerokich laczach i skrecał potem chyba w poznanska. wlepa styłu ale niestety niezauwazyłem cyfry pdobna do naszej wlepy. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele ok 12 widziany Mystic.pl na parkingu Carefour Sloneczne :decayed:

w niedziele ok 18 widziany agentsmith na ulicy bronowickiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 13:30 granatowy avant b5 z naklejka klubowa z tylu pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...