Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie przodem przy hamowaniu A 4


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

jesli sluchac tarcie jest badzo mozliwe ze masz tak zjechane klocki ze blacha o blacha trze, jesli telepie autem przy lekkim hamowaniu warto wywazyc felgi ja wywazam co sezon... a przy agresywnej jezdzie i czestym hamowaniu przy zjechanych klockach w aucie moze smierdziec :P wiem bo w Oplu tak mialem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wymieniłem przednie tarcze, kupiłem ATE myśle że po dobrej cenie po 98 zł. Ale niestety nic to nie pomogło, klocki ok zużyte w 30%. Wczoraj byłem w dłuzszej trasie, znajomy siedzący na tylnym siedzeniu powiedział ze wydaje mu się że to szarpanie według niego jest na tylnych kołach. A wiec jutro biorę sie za tylne tarcze...

[ Dodano: 2006-04-07, 18:36 ]

Siema, nareszcie jestem Hepy. Wziałem sie za tylne tarcze i Bingo. Były zapieczone samoregulacje przy obudwóch kołach. Przetoczyłem tarcze, były ta jakby oklejone pyłem z klocków. Chyba klocki są za miękkie i dla tego tak się dzieje. Byłem swiecie przekonany że to szarpie przodem a jednak sie myliłem. Nie potrzebnie kupiłem nowe tarcze przednie. Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za cenne porady.. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja jeszcze zapytam gdzie kupiłeś tarcze za 98 złotych?? :wink:

fakt jakies dziwnie tanie.ja mam i to po rabacie za 2 szt przód za230zł!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ty chyba myslisz o tarczach wentylowanych, ja kupowałem tarcze zwykłe. Jak was to ciekawi to kupowałem w Rzeszowie w nowo otwartym sklepie motoryzacyjnym firmy TOTON http://toton.rze.pl/ Macie namiary może sie komuś przyda...

zwykłe???takie tam byly???nie mozliwe :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ty chyba myslisz o tarczach wentylowanych, ja kupowałem tarcze zwykłe. Jak was to ciekawi to kupowałem w Rzeszowie w nowo otwartym sklepie motoryzacyjnym firmy TOTON http://toton.rze.pl/ Macie namiary może sie komuś przyda...

zwykłe???takie tam byly???nie mozliwe :razz:

możliwe możliwe, ja też mam zwykłe :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to komus pomoze to mialem problem przy hamowaniu, szarpalo mi przodem, sprawe szybko udalo sie zalatwic, poniewaz dzien wczesniej bylem u mechanika i wymienialem przeguby i lozyska, po wymianie podczas hamowania szarpalo autem, doszedlem do wniosku ze cos z tarcza musi byc nie tak, wzalem sie za lewe kolo przekrecilem tarcze o jeden otwor w lewo zalozylem kolo przejechalm sie kawalek objawy byly dalej odczuwalne ale juz mniej to znowu wzalem sie za lewa tarcze i przekrecilem jeszcze o jeden otwor, szarapanie zniklo calkowicie, nie wiem dlaczego tak szarpalo autem przeciez jak dokreca sie kolo to dociska tarcze rownomiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubimy kotlety, ale takie stare to już przesada :polew:

A tak poza tym, to co masz na myśli mówiąc, że przesunąłeś tarczę o jeden otwór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i stare ale jesli to ma komus pomoc to problemu nie widze, przekrecilem cala tarcze, za duzo to otworow w tarczy nie ma, pomysl troche to bedziesz wiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...