Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6


siwsol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam prosbe i pytanie szukalem na forum dokladnych informacji na temat wycieraczek do a4 b4 2003 r.Przez ten ostatni mroz zauwazylem iz moje wycieraczki pekaja tj. w miejscu laczenia wycieraczki z piorem jest taki klips i on wlasnie pekl bylem w norauto i maja wycieraczki valeo 211 ale mocowanie nie pasuje.

Mam prosbe czy ktos wie gdzie takie cos kupic tanim kosztem badz tez jakies alternatywne wyjscie z tej sytuacji bardzo bym prosil gdyz na chwila obecna mam prowizorke zrobiona ale nie wyobrazam sobie tak dalej

z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 z roczników 2001-2003 mają nietypowy klips. rozwiązaniem jest kupowanie wycieraczek dedykowanych do tych roczników lub wymiana całych ramion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze o wymiane nie pytam bo juz czytalem troche tutaj na temat wymiany na aero

ale pytanie jezeli chcialbym kupic takie wycieraczki gdzie je znajde z tym klipsem zostaje tylko aso czy nie koniecznie ?

kazdy sklep z czesciami jest w stanie zamowic :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tez tak sprobuje

a z doswiadczenia co lepiej zakupic te wycieraczki z tym klipsem czy zainwestowac w montaz nowych ramion plus valeo jak radzisz

wycieraczki-taniej i bezproblemowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz auto wyprodukowane pomiędzy 10.2001r. a 10.2003r i nikt wcześniej nie zmieniał ramion , to na 100% Valeo VM211 pasują.Też miałem te nietypowe wycieraczki i zawsze kupowałem właśnie te Valeo.W tym roku założyłem aero :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze tak ze to valeo vm211 ale problemem jest klips mocujacy wycieraczke z ramionem po prostu na jednej stronie totalnie pekl i mam przymocowane szkotem a na 2 zbiera sie

poradzcie co robic gdzie dostane klips za ile i gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okio mam pytanie masz moze kod do tego zeby im machnac bo bylem dzis w besmarexie w zabrzu to tam laicy jacys pracuje nie wiem skad ich wzieli ceny z kosmosu totalne nieporozumienie

podjade jutro do nomy i sie zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom nie wszystkie aso mają kosmiczne ceny - radzę posprawdzać ceny w różnych - im mniejsza miejscowość tym taniej.

aha i jeszcze jedno - twoje auto to b6 a nie b4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak bylem w margo sosnowiec i zakupilem ten klips aczkolwiek to nie wszystko problemem jest nie tylko okazalo sie klips ale rowniez mocowanie tego klipsa i takie tam sa zatrzaski i tu jest pies pogrzebany :))

pozostaje kupno chyba tylko ramion i wycieraczek o normalnym mocowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO jest teraz promocja na zestawy wycieraczek Aero.Cały komplet kosztuje 307zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Prezes mówi. Wymiana na Aero to jest lekarstwo na całe zło. Raz kupisz i zapominasz o wszystkich problemach z wycieraczkami - nic nie strzela, nie drapie, nie rysuje szyby, nie puka, ładnie wycierają szybę, lepiej wyglądają - polecam:)

Nawet najlepsza i najdroższa wycieraczka do tych ramion nie będzie tak dobra jak Aero.

Sam najpierw kupiłem super wycieraczki starego typu, aby za chwilę wymienić je na Aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widzę chwalą te aero, a ja rok temu kupiłem w ASO cały komplet i po roku już do d..y wycierają, zostawiają paski, a prawa kiepsko zbiera po zewnętrznej. Może po prostu miałem pecha i trafiłem na jakąś wadliwą partię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wymienił bo klips zepsuty ale i tak cena 300 jest kosmiczna. A jak potem cena samych piór do Aero bo za Bosch-a za moje zwykle płaciłem okolo 90 zl kpl.

No ale jest jeszcze fajny wygląd i to kusi o zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jednej gumki w ASO to 90zł :decayed: Za Boscha albo Valeo trzeba dać ok 100zł za komplet :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...