Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6


siwsol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś szukał spoilera do wycieraczego do 2003r

nr kat :8E2998430

aż taka cena nie jest straszna w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem , ja to robię tak że kupuję same pióra firmy X rozginam delikatnie dwa metalowe uchwyty wyciągam samą gumkę z metalowym usztywnieniem i przekładam ją do ori. uchwytów ,zaciskam delikatnie i mam stare ori. ramiona i nowe gumki ,10min roboty .

I jak w praktyce to wygląda? Dobrze zbierają, dociskają? Myślałem właśnie o taki rozwiązaniu bo ten nietypowy klips to na prawdę tragedia...

Mam jeszcze pytanie, na allegro znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-2001-2004-b6-8e-bosch-twin-909-i1836655246.html , jest napisane, że beda pasować do mojego samochodu (Audi A4 Avant IV 2003r.) a czy tak na prawdę będą pasować czy lepiej myśleć "tak poważnie" nad zmianą na Aero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągacz już się organizuje ;)[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:45_________________________________________________No i wymienione. Obyło się bez ściągacza,bez żadnego podważania. Moja rada dla tych którzy nie maja ściągacza:

1. podłóż pod wycieraczki na szybę karton

2. jak odkręcisz śruby wycieraczek zalej obficie WD40

3. stań przy lusterku kierowcy

4. poruszaj wycieraczkami zgodnie z ich kierunkiem pracy

5. po 3-4minutch nastaw wycieraczki na sztorc i szarpnij energicznie ramię do siebie.

Powodzenia ;)

Na "sztorc" czyli mają być pionowo czy poziomo w momencie szarpnięcia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam oferty na allegro i nie widzę by w opisie jakichkolwiek piór było napisane, że pasują one do Audi A4 B6 Avant sprzed 2003roku?:/. Chcę zmienić ramiona i wycieraczki na AERO, ale co z tymi piórami drodzy użytkownicy?;) Czy takie dla modeli od 2003r. będą pasowały do mojego auta?

ja też chce wymienić ramiona i wycieraczki na areo cz ktoś wie czy ramiona pasują od b5 po lifcie do b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś szukał spoilera do wycieraczego do 2003r

nr kat :8E2998430

aż taka cena nie jest straszna w ASO

Witam :hi:

A orientuje się ktoś czy jest dostępny taki spoiler na prawą strone bo z lewej mam to i z prawej by fajnie wyglądał:) i ile ewentualnie może kosztować:) pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc? Pękło mi mocowanie te od klipsa. I tu mam jedno pytanie czy są jakieś wycieraczki do których nie jest potrzebne te mocowanie z klipsem? 

Ewentualnie czy ktoś poleca wycieraczki do tego mocowania które nie kosztują duzo

Jest to audi a4b6 sedan 2001 

Screenshot_20191211-172853.png

Edytowane przez Wyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień całe ramiona  (pasują od B7)

Wielu tak robi bo wycieraczki pod to mocowanie KLIK są drogie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże temat  troszkę.  Jutro mam zamiar zamówić klips bo od dzisiaj wycieraczka trzyma mi się na 2 trytytkach. Dacie instrukcje jak wyjąć stary i założyć nowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...