Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak sprawdzić wyposażenie po numerze VIN?


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

http://erwin.audi.com - ale nie za darmo

http://www.audi.de/de/brand/de/myaudi - opis, bez kodów wyposażenia i niestety po niemiecku

kurde to dalej nie jest to :) nie mogę znaleźć tego linku :wallbash:

ale na bank istnieje.. i w dodatku jest za free :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :good: nazwa brzmi znajomo ,także jestem coraz bliżej :)

z tego co pamiętam były tam jeszcze kody wyposażenia i też za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykup sobie w erWin najtańszy Flatrate za 4,00 Euro. Będziesz miał 1 godzinę dostępu bez prawa drukowania, wyświetlisz sobie dokładne i pewne informacje na temat swojego samochodu, wydrukujesz sobie to do pdfa i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykup sobie w erWin najtańszy Flatrate za 4,00 Euro. Będziesz miał 1 godzinę dostępu bez prawa drukowania, wyświetlisz sobie dokładne i pewne informacje na temat swojego samochodu, wydrukujesz sobie to do pdfa i już.

W sumie było by to najprostsze rozwiązanie.. i tak zrobie :):decayed: dzięki :good:

Szukałem w google i tam same ogólniki tylko są :disgust: na forum passata znalazłem wkońcu szukany link ale niestety już nie działa.. :angry::wallbash:

Tu link VAG kody wyposażenia i troche ogólnego znaczenia cyfr i liter vinu http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/dekoder-vin/ może się komuś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już zainstalowałem kolejną wersję i mam to samo co wcześniej opisywałem (po wpisaniu VIN wyświetla się okno gdzie mam do wyboru ileś tam modeli A4, nie ma aktywnej opcji INFO), teraz zaciągam wersję Tecar Forum jak zainstaluje to dam znać czy coś to zmieni...

Może problem leży w aktualizacjach bo te dwie wersje miałem 7.0 aktualizacja 656 albo po stronie systemu ja posiadam Windows 7 (odpalałem w trybie zgodności z XP SP3 ale nic to nie dawało)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ktoś poda moje wyposażenie jeśli mozna prosić :)

Zrobi mi ktoś prezent na święta :) VIN WAUZZZ8E54A153455

Dziękuje i czekam z niecierpliwością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ktoś poda moje wyposażenie jeśli mozna prosić :)

Zrobi mi ktoś prezent na święta :) VIN WAUZZZ8E54A153455

Dziękuje i czekam z niecierpliwością :)

Wysłane, sprawdź swoje PW :)

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem, który opisywałem wcześniej z wyświetlaniem wyposażenia po nr VIN rozwiązał się sam po zainstalowaniu wersji polecanej przez kolegę steve69 tzn. Tecar Forum ETKA, wpisując nr VIN od razu wyświetla konkretny model auta a po kliknięciu na INFO mamy pełną listę kodów wyposażenia, ciekawa opcja jest w zakładce INNE, gdzie mamy podaną dokładną datę produkcji auta, kolor auta (kod lakieru) oraz kolor wnętrza.

Jeszcze raz dzięki steve69 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...