Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pilot do centralnego zamka. jak?


Pio

Rekomendowane odpowiedzi

mam prośbę do użytkowników, którzy dokładali sterownik centralnego zamka z pilotem.

mianowicie - może znajdzie się ktoś kto zechce opisać jak to się robi (w którym miejscu podłączać, jak i co).

chce kupić taki sterownik za ok 100zl i sam to zmontować bo fachowcy biorą 100 za samo założenie. moje auto jest z 1996 roku.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego A4 kupiłem Scyzoryk (pilot i kluczyk w jednym) za 120zł. Podłączenie kosztowało 70zł (można zrobic to samemu - w komplecie jest instrukcja montażu) + 20zł nacięcie 1 grotu kluczyka. Pilot działa dobrze i z daleka, natomiast w przeciągu 2 miesięcy złamałem obydwa groty kluczyka (można narobić sobie dużych problemów) i musiałem przeprosić stary org. kluczyk. Zresztą od samego początku groty nie pasowały do pilota - ogólnie chińska szmira nie polecam :angry:.

Jeśli chcesz zamykać swoje auto na pilota to tylko pożądny zwykły pilot albo org. scyzoryk (ok 400zł)

Uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do użytkowników, którzy dokładali sterownik centralnego zamka z pilotem.

mianowicie - może znajdzie się ktoś kto zechce opisać jak to się robi (w którym miejscu podłączać, jak i co).

chce kupić taki sterownik za ok 100zl i sam to zmontować bo fachowcy biorą 100 za samo założenie. moje auto jest z 1996 roku.

pozdrawiam!

Najłatwiej podpiąć sterowanie zamkiem w klapie bagażnika. Do klapy idzie wiązka 5 przewodów. 2 do oświetlenia tablicy rejestracyjnej i 3 do zamka. Proponuję zamiast sterownika zamka założyć alarm. Cena alarmu nieznacznie przekroczy cene sterownika. Alarm skompletujesz za około 150zł. Ja właśnie tak zrobiłem i sam sobie zakładałem. Ale co do podłączenia zamka: Odszukaj przewody czerwono-niebieski i szaro biały. Podanie impulsu masy do czerwono-niebieskiego spowoduje zamknięcie autka a podanie impulsu masy do szaro-białego spowoduje otwarcie autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...