Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka z ośki na quattro w A4 B6/B7


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Poszukuję znachora z mazowieckiego ew. Cala polska który podjąłby się przekładki z a4b6 Multitonika 3.0. asn avant, na manual w Quattro. Po jednym remoncie skrzyni i przejezdzeniu nie calego roku zaczyna sie znowu sypac.Posiadam komplet skrzynia ,wal, cały tył ,wydech od sedana 3.0 quattro .

czy to podejdzie ? Jeśli macie jakieś info to bym poprosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 koledzy znacie kogoś z okolic Warszawy który by zrobił przekładkę z przedniej oski na Quattro w A4 B6 3.0asn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mówili że w Raszynie jest zakład co na Quattro przerabia i mają doświadczenie, ale nikt nie chce potwierdzić. Też jestem z mazowieckiego, okolice Warszawy i szukam speca bo do zimy chciałbym władować Quattro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie robilem przekladke z multi oska na manual quattro w lipcu i robilem to z moim mechanikiem

Wszystko wyszlo bezproblemowo :P

Pod Lodzia :)

 

Jedyna rzecz to bledne wskazanie paliwa, ale kupie plywaki i bedzie git.... tak mysle przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEPEENO a jak poradziliscie sobie z elektryką? Sami czy ktoś wam pomagał? Ja szukam kogoś komu bym auto oddał żeby to ogarnął w całości bo nie mam czasu na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2018 o 21:31, DivaynEays napisał:

Kazdy mechanior Ci to ogarnie w zasadzie ;) ale jeżeli potrzebujesz to mam namiar na gościa z Radomia co robi swapy zawodowo ?

Mogę prosić o namiar na tego magika ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tą pompą ABS, trzeba zmieniać na tą z quattro czy bez problemu może zostać tą którą mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, r7adek napisał:

To jak to jest z tą pompą ABS, trzeba zmieniać na tą z quattro czy bez problemu może zostać tą którą mam ?

może zostać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, r7adek napisał:

To jak to jest z tą pompą ABS, trzeba zmieniać na tą z quattro czy bez problemu może zostać tą którą mam ?

Może zostać tak jak kolega wyżej napisał , ale nie będzie Ci działać EDS  . Pozatym abs szybciej się załącza inaczej działa niż powinien . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2018 o 10:29, mikrus36 napisał:

To ja poproszę namiary :)

Również poproszę, ewentualnie do tego pana z Raszyna jakby miał ktoś kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2018 o 07:53, cocoo24 napisał:

Panowie, a jak się sprawdzi swap quattro z 1.8T do 1.9 tdi? Szczególnie chodzi mi o skrzynie

Skrzynie szukaj z diesla bo 1.8t mają strasznie krótkie skrzynię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka skrzynia i napęd podejdzie do bexa? Wiem, że najlepiej szukać z bexa jednak ciężko coś znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dłuższą skrzynię 6b to najlepiej szukać z b7 2.0tfsi albo 3.2 ewentualnie asn. A jak nie zależy Ci na dłuższej to możesz wziąć 5b z 1.8t avj albo bfb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam pytanie odnośnie wachacz tylnych i zwrotnica  czy w a4 b6 1.8t quattro są takie same jak w 1.9tdi quatro i czy wachacze z oski podejdę do quattro. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...