Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka z ośki na quattro w A4 B6/B7


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy robie korekte kiery nic sie nie zmienia cały czas jest -2.5 ale powiedz mi kodowanie sie robi na odpowietrzonym układzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja najpierw kodowalem później odpowietrzyłem. Musisz, błędy wykasować przed korekta skrętu dla tego nic się nie zmienia. Ja też tak miałem ale w końcu poszło.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesciowo grawitacyjnie Najpierw poluzowalem 4 wyjściowe przewody kół na pompie, jak zaczął płyn lecieć to zakrecilem je i na deptanego zacząłem znowu te 4 przewody przy pompie odpowietrzac później tradycyjnie lecialem od lewego przodu. Nie dopuść do opróżnienia zbiorniczka z płynu. Ja otrzymywałem non stop stan pod korek(druga osoba)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

bede próbowac

a jak odpowietrzyłes cały układ ?

workschop musi byc 12345

W Workschop jak zaczniesz wpisywać po kolei to samo się skończy bo nie będzie już dalej miejsca mi się kojarzy że 1234

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie oblookaj filmik z postu #797

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które to są te przewody wyjściowe?

Na górze są dwa mniejsze i dwa większe u na boku dwa mniejsze to chodzi o te mniejsze mam je odkręcić i czekać aż będzie z nich leciał płyn ?

Kolego mógłbyś mi dac nr do siebie będzie mi lepiej z Tobą roZmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa grube są zasilaniem z pompki hamulcowej tej że zbiorniczkiem przechodza przez ściankę grodziowa nadwozia pozostałe cztery cieńsze to wyjściowe na koła dwa są koło tych grubszych u góry a kolejne dwa z boku pompy od strony silnika.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samochód normalnie stał na płaskim? Powiedz mi jeszcze regulacja kąta skrętu robiłeś na wyłączonym silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które to są te przewody wyjściowe?

Na górze są dwa mniejsze i dwa większe u na boku dwa mniejsze to chodzi o te mniejsze mam je odkręcić i czekać aż będzie z nich leciał płyn ?

Kolego mógłbyś mi dac nr do siebie będzie mi lepiej z Tobą roZmawiać

Pisze na wyrywke w robocie , nie za bardzo mogę rozmawiać przez fona i za raz muszę się zrywać bo mi rąk braknie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Miałem 4 koła w górze auto postawilem na "kobylkach" regulacja kąta na wyłączonym silniku

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc mam nadzieję że jutro uda mi się zakodowac to wszystko i ogarnąć auto. A pogadać to chciałem np jutro jak bym czegoś nie wiedzial

Kurde ja nie mam kobylki ;/

Udało mi się zakodowac jeszcze tylko odpowietrzyc układ ale to już jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Udało mi się zakodowac jeszcze tylko odpowietrzyc układ ale to już jutro
no widzisz skoro kabelek połączył się ze sterownikiem to musiał dać rade z kodowaniem :)

Jak nie masz kobyłek to postaw auto na przysłowiowych cegłach zebyś miał spokojny dostep do zacisków to Ci baaardzo ułatwi odpowietrzanie.


ja jeszcze po całej operacji pojechałem na szutry żeby się systemy ASR ABS EDS i ESP pozałanczały kilka razy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zauważyłem tego tylko bąble powietrza i to na początku duże. możliwe że coś miałeś z płynem w zaciskach. Udało się odpowietrzyć bez problemu? Bo co niektórzy mają duże problemy z odpowietrzenie pompy abs.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie leciała, bo cały układ masz po wymianie pompy zapowietrzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Może ma ktoś z was komplet Q do 1,9 tdi 6B do sprzedania.Kolega na allegro ze Wschowy ma ale ktoś tu na forum odradzał.

Edytowane przez misiekmb1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś w okolicy Poznania robi przekładki? jaki +/- koszt?

Edytowane przez czechcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę się za przekładkę quattro od 1,9 do 1,9 tdi. Mam anglika dawcę :)

Przeczytałem cały temat od 1 strony. Mam nadzieję że wszystko będzie bez problemu. Jak by ktoś chciał dodać coś od siebie, na co uważać, co gdzie i kiedy, proszę o poradę. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, szykuje się na przekładkę z multitronic ośka na 6b quattro, wszystko mam ale zapomniałem o sprawie z wydechem.

Czy muszę zmieniać cały układ wydechowy w 1.8T czy jakoś da rade go przerobić żeby pasował?

Proszę o pomoc bo stanąłem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...