Przekładka z ośki na QUATTRO
26 26

1537 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pilnie kogoś w Lubelskim/ podkarpackim kto ogarnie takiego swapa, wszystkie czesci posiadam, zalezy mi na kompletnym montazu. 

Priv/604542563

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 27.07.2018 o 14:34, tomek1_1001 napisał:

Witam, potrzebuje pilnie kogoś w Lubelskim/ podkarpackim kto ogarnie takiego swapa, wszystkie czesci posiadam, zalezy mi na kompletnym montazu. 

Priv/604542563

Kazdy mechanior Ci to ogarnie w zasadzie ;) ale jeżeli potrzebujesz to mam namiar na gościa z Radomia co robi swapy zawodowo 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, Panie czy jest tu ktoś z okolic Biłgoraja (lubelskie) kto jezdzi b6 1.8t q? Jestesmy w trakcie swapa na quattro i mamy problem z podłączeniem filtra paliwa ? Mechanik chcialby spojrzeć. Nie za bardzo wiem o co mu chodzi, bo nie jestem na miejscu. Mialem bak z bex ale przewody byly niekompletne, kupilem kompletny z 3.0 asn i mowi ze nie da sie polaczyc przewodami z trzylitrowki baku od 1.8t są podobno 3 przewody z baku a 4 wyjscia od filtra lub na odwrot. Czy wie ktos jaka jest roznica w tych bakach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 godzin temu, tomek1_1001 napisał:

Panowie, Panie czy jest tu ktoś z okolic Biłgoraja (lubelskie) kto jezdzi b6 1.8t q? Jestesmy w trakcie swapa na quattro i mamy problem z podłączeniem filtra paliwa ? Mechanik chcialby spojrzeć. Nie za bardzo wiem o co mu chodzi, bo nie jestem na miejscu. Mialem bak z bex ale przewody byly niekompletne, kupilem kompletny z 3.0 asn i mowi ze nie da sie polaczyc przewodami z trzylitrowki baku od 1.8t są podobno 3 przewody z baku a 4 wyjscia od filtra lub na odwrot. Czy wie ktos jaka jest roznica w tych bakach?

Ja też miałem bak z  3.0asn. Da się połączyć ale trzeba albo dać dłuższy przewód odpowietrzajacy (ten który idzie od pływaka baku za  fotelem kierowcy do filtra paliwa ) ja dałem ten z  3.0asn ale poszedł sama górą nad deklami  i  jest na  styk do filtra paliwa. Oryginalny jest dłuższy i  nie ma problemu. Chciałem kupić używany ale jest nie do zdobycia . . Można dać nie oryginalny  dłuższy na  obejmy nie na  te Oryginalne zatrzaski.

Dodatkowo musisz przełożyć ze swojego baku przewód ten który idzie od wlewu baku do filtra i  dzieli  się na dwa. Wtedy podłączysz  i  będziesz miał przy filtrze paliwa 4 wężyki a nie 3 jak w 3.0asn 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 6.08.2018 o 18:17, tomek1_1001 napisał:

Szkoda że nie napisałeś o tym tydzień wcześniej. wy***ałem na śmietnik bak z 1.8t razem z przewodami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 1.08.2018 o 21:31, DivaynEays napisał:

Kazdy mechanior Ci to ogarnie w zasadzie ;) ale jeżeli potrzebujesz to mam namiar na gościa z Radomia co robi swapy zawodowo 😛

To ja poproszę namiary :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Po przekladce mam problem z pokazywaniem paliwa. Wskazuja mniej wiecej na odwrot

Czytalem ze plywaki musza byc z tego samego roku.

Moj nr obecnego  plywaka to

8E0 201 317L

VIn W.....8H45K000426

Jaki musze miec nr plywaka zeby to działało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi