Jump to content
34 34
Gamling

Przekładka z ośki na QUATTRO

Recommended Posts

9 godzin temu, Rafal2410 napisał:

tak to wiem ale wielu ludzi miało błąd ABS czujnika bodajże lewego i przekłądali kable we wtyczce .u mnie takie coś nie wystepuje 

W b6 może tak w b7 nic nie trzeba przekładać tylko wymiana pompy i kodowanie 

była Mazda 323f Ba ?

był Seat Leon 1.9 tdi ARL w Top Sporcie      180Hp i 380Nm  ?   

jest    Audi A4 b7 1.8t    w          :quattro:          i         Soft na  220Hp  324Nm  :thumbup1:

Witam, swapuje brd do avb, mam problem z rozrusznikiem który za nic nie chce wejść, blokuje mnie łapa turba.

Z tego co doczytałem muszę mieć krótszy rozrusznik lub (właśnie tu nie mam 100%) łapę w kształcie banana.

Wolałbym kupić łapę bo rozrusznik mam pewny. Czy ktoś może potwierdzić ze po zmianie łapy rozrusznik wejdzie? 

Tak musisz zmienić podporę turbo na tą wygiętą

AWX  :quattro:

Krótszy rozrusznik wkładasz że względu na sprężarkę klimy po stronie pasażera 

Ja mam z dwóch rozruszników zrobiony jeden tak aby zmieścił się przed sprężarką. Od Seata exeo i od BRD ten od Seata jest ciut krótszy a ten od BRD ma inaczej wyjście na cewkę

Posted (edited)
41 minut temu, MemberA4 napisał:

Ja mam z dwóch rozruszników zrobiony jeden tak aby zmieścił się przed sprężarką. Od Seata exeo i od BRD ten od Seata jest ciut krótszy a ten od BRD ma inaczej wyjście na cewkę

Sorki ze względu ze robiłem to dawno troche sie walnąłem z tym co napisałem bo rozrusznik zrobiłem z dwóch o nr 03G911023 i 068911024H

od 03G911023 wziąłem czarną cześć z wirnikiem a od 068911024H górę bo nie opierała się od blok silnika i umożliwiła mi podłączenie przewodów bez konieczności ich przedłużania jedynie wtyczkę od cewki musiałem zmienić.

Edited by MemberA4